Divi vīrieši sparīgi meklē “pudeles brāļus” un sarīko traci Salaspils sociālajā mājā

Dauzīties pie svešām durvīm, spert ar kājām un darīt to visu videonovērošanas kameru priekšā nav īpaši gudra doma, bet vairāku promiļu reibumā esošie sociālās mājas iemītnieki, kuri gribēja turpināt ballīti, tik tālu nespēja aizdomāties.

2017. gada 26. decembrī 21:43

Gribējās kopā iedzert, bet neviens pudeles brālis never vaļā durvis. Kā rīkoties šādā situācijā? Citi teiks – jādodas tālāk vai jāiet gulēt, bet Salaspils sociālās mājas iemītniekiem likās, ka neatlaidība tomēr atmaksāsies, un viņi atradīs kādu, ar ko kopā “ieraut”. Tāpēc sākuši klauvēties visās durvīs pēc kārtas. Turklāt lietā likuši arī kājas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tālāk notikumi risinājušies visai operatīvi. Par notikušo ziņots domei un likumsargiem. Policisti paņēmuši sociālās mājas videoierakstus, kas tālāk kalpos kā pierādījumi un sākuši vainīgos meklēt. Pagājušas gandrīz trīs nedēļas līdz beidzot abu vīriešu slapstīšanās beigusies, – viņi saslēgti rokudzelžos.

Vīrieši likumsargiem stāstījuši, ka vienkārši sajaukuši durvis. Tagad aizturētajiem nāksies stāties tiesas priekšā, neskatoties uz to, ka izrādījuši vēlmi zaudējumus atlīdzināt. Līdz tiesai, ņemot vērā vaļsirdīgo atzīšanos, abi aizdomās turamie paliks uz brīvām kājām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm