tv3.lv

Dižozolu ielā kņadu saceļ uz deviņstāvu mājas lodžijas stāvošs vīrietis

Smags noziegums paveikts Ziepniekkalnā, kur ģimenes strīds beidzies ar diviem mirušiem cilvēkiem. Ēkas iedzīvotāji ir pārliecināti, ka vardarbīgais kaimiņš nogalināja savu sievu un pēc tam padarīja sev galu, vēsta “Degpunktā”.

Dižozolu ielā, ap pus astoņiem vakarā, no devītā stāva lodžijas kāds pensionārs pēdējiem spēkiem turējās pie apmales un, šķiet, nespēja izlemt – padarīt sev galu, vai nē. Kaimiņiene Viktorija vēroja notiekošo no sava dzīvokļa loga.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viktorija stāsta, ka mājinieki zvanīja glābšanas dienestam, taču, kamēr runāja pa telefonu ar dispečeri, vīrietis “iekrita” atpakaļ dzīvoklī. “Kājas trīcēja, cerējām, ka tūlīt atbrauks pašvaldības policija un atrisinās situāciju,” stāsta mājiniece, pieļaujot, ka vīrietis sākotnēji nevarēja sadūšoties spert liktenīgo soli.

Viktorija un viņas vīrs atkal pievērsās savām darīšanām, taču ne uz ilgu laiku.

Viņa stāsta, ka pēc stundas notikuma vietā ieradās gan ugunsdzēsēji, gan policija.

Šoreiz tracis piesaistīja vairāk uzmanības un pagalmā sastājās vērotāju pūlis.

Kāda mājas iemītniece atzīst, ka notikuma vietā piebrauca operatīvo dienestu pārstāvji, cilvēki nesaprata, kas notiek.

Otrajā reizē glābējiem nācās ielauzties vīrieša miteklī. Dienesta darbinieki centās viņu sagrābt aiz rokas un ievilkt atpakaļ istabā, taču asā kustība, iespējams, motivēja lēcēju beidzot izšķirties par galējo lēmumu.

Vīrietis gāja bojā pagalma zālājā, par spīti mediķu centieniem.

Dižozolu ielas iedzīvotāja stāsta, ka viņas vīrs, kad gāja no darba, redzēja, kā vīrieti glābēji mēģina atdzīvināt.

Nedaudz vēlāk ieradās apbedīšanas biroja katafalks, bet kaimiņi tikmēr ievēroja ko savādu. Darbinieki pārvietoja mirušā pensionāra ķermeni, bet paralēli, no ēkas kāpņu telpas, iznesa vēl kāda cita cilvēka mirstīgās atliekas. Viena vakara laikā bija gājuši bojā divi cilvēki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Redzēju, ka biji divi cilvēki, ko apbedīšanas birojs lika mašīnā, to, kas gulēja ārā un vēl vienu iznesa,” stāsta mājas iedzīvotāja.

Vairāki ēkas iedzīvotāji pieļauj iespēju, ka vīrietis izlēca pa lodžiju pēc tam, kad noslepkavoja savu sievu. Nāve, iespējams, viņaprāt, bija labāka alternatīva, nekā desmitiem gadu ilgs cietumsods.

Kaimiņiene, kas dzīvo pāris stāvus zemāk, pensionāru raksturo kā skarbu un agresīvu vīrieti.

Kaimiņiene stāsta, ka notikušais diemžēl savādāk nevarēja beigties. Vīrietis, kurš atņēma sev dzīvību, ikdienā bija diezgan agresīvs, droši vien darīja sievai pāri, bija dzirdami būkšķi, iespējams, kāds skrēja prom viņa vai vīrietis trenkāja jau lielos bērnus. “Viņš esot bijušais prokurors, nepatīkams cilvēks, vīrs aizrādīja par smēķēšanu, mazbērni guļot, viņš atbildēja, ka zinot, bet “sauciet policiju, samaksāšu sodu,” sacīja sieviete, norādot, ka vīrietim bijis vienalga, vai viņš kādam kaitē.

Sieva esot mēģinājusi izbēgt no vardarbīgajām attiecībām, taču vīrs esot parūpējies, lai atkāpšanas ceļa sievietei vairs nebūtu.

“Viņa taisījās braukt prom uz Norvēģiju, bija vīram teikusi, laikam vairs nevarēja izturēt,” atzīst kaimiņiene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

To, ka, iespējams, patiešām paveikta slepkavība, apstiprina arī ģimenes paziņas.

Tās norāda, ka jāgaida mediķu slēdziens, no mājas iznests viens sievietes līķis, kā arī apbedīšanas katafalkā ielikts vēl viens – vīrieša, kas padarīja sev galu, līķis.

Likumsargi ne noliedz, ne apstiprina apkārtnes iedzīvotāju izteiktās teorijas. Policija par notikušo sniedz lakonisku informāciju. Ir uzsākts kriminālprocess.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm