“Draud ar cirvi, visu pielējis ar benzīnu”; Daugavgrīvā vīrietis cenšas aizdedzināt kāpņutelpu

Kāds Daugavgrīvas iedzīvotājs pavisam nesen, cenšoties ieriebt saviem kaimiņiem, nama kāpņu telpu pielējis ar degšķidrumu un policistu klātbūtnē pat ķēries pie šķiltavām.

2020. gada 28. janvārī 21:00

Brīvdienas rītā nepatīkamu pārsteigumu kāda Daugavgrīvā esoša nama iemītniekiem sagādājis viens no kaimiņiem. Viņš vairākiem citiem dzīvokļiem tīšuprāt atslēdzis ūdeni, tādēļ iedzīvotājiem, saprotot, ka pašu spēkiem šo situāciju neatrisināt, nav atlicis nekas cits, kā zvanīt policistiem. Taču kārtības sargu ierašanās brīdī kungs ūdens padevi jau bija atjaunojis, bet pats bija ieslēdzies dzīvoklī un izlikās “par beigtu”, tādēļ stāsts beidzies, tā īsti nesācies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ap pusdienlaiku policijas iecirknī atkal tika saņemta informācija par Slimnīcas ielu. Un izsaucējs minēja, ka jau iepriekš minētais kaimiņš kāpņu telpā ir izlējis kaut kādu degšķidrumu un ar cirvi nelaiž kāpņutelpā iedzīvotājus,” raidījumam “Degpunktā” stāsta RPP Kurzemes pārvaldes Vecākais inspektors Viktors Kigitovičs.

Šāds izsaukums licis policistiem pasteigties, un aptuveni desmit minūtes pēc ziņas saņemšanas ekipāža ieradusies notikuma vietā. Iedzīvotāji policijai norādījuši, ka kaimiņa dēļ netiekot mājās.

“Kāpņu telpā bija jūtama smaka, kas atgādināja grilam paredzēto šķidrumu. Sarunas laikā pie izsaucējas vērsās arī citi iedzīvotāji, kas labprāt pie policijas vērsās ar iesniegumu. Un sarunas brīdī policijas darbinieki ievēroja, ka dzīvokļa durvis, kur iespējamais vainīgais dzīvo, atveras. Un kāds vīrietis ar šķiltavām mēģina aizdedzināt šķidrumu,” stāsta Kigitovičs.

Tajā brīdī policijas darbiniekiem neatlika nekas cits, kā vīrieti aizturēt. “Aizturēšanas brīdī viņam rokās bija šķiltavas. Uz adresi izsaukti arī Valsts policijas darbinieki,” norāda Kigitovičs.

Otrdien sazinoties ar Valsts policiju, “Degpunktā” noskaidroja, ka likumsargi turpina pārbaudi šajā lietā, kas vismaz pagaidām ir klasificēta kā sīkais huligānisms.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat policija atgādina, – ja šāds kaimiņa terors nebeidzas, par katru incidentu nekavējoties jāziņo, zvanot 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm