tv3.lv

Dreiliņos konflikta laikā lietā tiek likta gāzes pistole

Video redzamo vīriešu konfliktu bija spiesti noskatīties daudzi Dzilnas un Ēvalda Valtera ielas iedzīvotāji naktī uz 23. maiju. Par to, ko bariņš savā starpā nevarēja sadalīt, vietējiem nav skaidrs, bet no redzētā varēja noprast, ka kopīga iedzeršana pāraugusi agresijā. Visvairāk dabūjis trūkties iereibušākais no kompānijas. Brīdī, kad lielāka daļa skandalētāju bija paklīduši, savu tiesu dusmu uz iekaustīto atbraucis izgāzt vēl kāds vīrietis, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Satraukumu apkārtnē radīja vairāki šāvieni. Arī TV3 pieejamajā video materiālā redzams vīrietis, kurš raida vairākus šāvienus gaisā ar gāzes pistoli.

“Viņš sēdēja uz soliņa, kad atskrēja vēl viens vīrietis, kurš sāka sist pa galvu. Pēc kāda laika, kad viņš mēģināja piecelties, vairs nevarēja,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

“Kad es gāju garām, viņi vēl skaļi runāja. Tas varēja būt ap plkst. 1.00 naktī. Viņi tikai sarunājās. Es ar liftu uzbraucu augšā, iegāju mājās un dzirdēju šāvienu. Man logs bija atvērts. Nokāpu lejā, viens jau gulēja. Es viņam iznesu ūdeni, lai nomazgājas. Pēc tam brauca ātrā palīdzība, policija un kādu savāca,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

Likumsargi ziņo, ka policijas iecirknī nogādāts 20 gadus vecs vīrietis, kurš bijis stiprā alkohola reibumā un izturējies agresīvi. Pret viņu uzsākts administratīvais process par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. Kā arī policija pārbauda informāciju par personu, kas konflikta laikā ir lietojusi gāzes pistoli.

“Vispār nepatīkami, jo es domāju, ka to puisi nositīs. Kad cilvēks ir piedzēries, viņš nevar novērtēt savu spēku un sitienus. Es uzskatu, ka tāda uzvedība pieaugušiem cilvēkiem nav pieņemama,” norāda iedzīvotāja.

Pēc likumsargu sniegtajām ziņām, var noprast, ka aizturētais ir tas pats vīrietis, kurš visvairāk arī tika fiziski ietekmēts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm