tv3.lv

Drosmīga sieviete Grobiņā varonīgi izglābj kāda slīkstoša bērna dzīvību

Drosmīga sieviete Grobiņā varonīgi izglābusi kāda slīkstoša bērna dzīvību, liecina Grobiņas novada pašvaldības ieraksts sociālajā vietnē “Facebook”.

2021. gada 11. janvārī 23:20

Pašvaldība norāda, ka 11. janvāris varēja atnest traģisku nelaimi pirmklasnieka ģimenē, ja vien kāda drosmīga sieviete nebūtu ātri reaģējusi un bērnu izglābusi vēl pirms glābēju ierašanās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nelaime norisinājās Grobiņā pie pilsdrupām dīķa pusē. Kāds puika bija iekritis ūdenī tik dziļi, ka saviem spēkiem vairs netika malā. Viņam centās palīdzēt citi bērni, kas sauca arī pēc palīdzības.

Notiekošo ieraudzīja kāda jauna sieviete, kas ar mazuli ratiņos tuvojās notikuma vietai. Sieviete, uzticējusi ratiņus garāmgājējai, ātrā skrējienā bija pie dīķa un metās ūdenī, lai satvertu nelaimē nonākušo. Taču glābšana tik viegli nepadevās. Bērna apģērbs bija slapjš un izmircis un pašam kājas iestigušas dīķa dubļos. Turklāt bērns arī bija tik ļoti nobijies un nosalis, ka pats vairs nespēja cīnīties par izkļūšanu no ūdens.

Sievietei, ātri rīkojoties, izdevās puiku izglābt un nogādāt krastā, kur to nodeva mediķiem, kas bija ieradušies palīdzības sniegšanai.

Grobiņas novada pašvaldība un Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola direktore Laila Urbāne izteikusi vislielāko pateicību drosmīgajai sievietei par bērna dzīvības glābšanu.

Vienlaikus Urbāne atgādina – , lai arī mazajiem skolēniem vēl turpinās brīvdienas, arī šajā laikā nedrīkst bērnus atstāt bez uzraudzības. Lai ziemas prieki nepārvēršas traģēdijā, vecāki lūgti runāt ar saviem bērniem par drošību ziemā un pie ūdens.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Lūdzam vecākus nepieļaut ziemas izklaides ūdens pusē, bet izmantot kalniņu Lielās ielas pusē. Šodien viens bērns ir izglābts, bet kādam citam var nepaveikties,” norādījusi pašvaldība.

Daudzi “Facebook” lietotāji, izlasot par notikušo, izteikuši pateicību sievietei, kā norādījuši iedzīvotāji, vārdā Krista, kura tik pašaizliedzīgi izglābusi citu cilvēku bērna dzīvību. “Facebook” lietotāji bērna glābēju dēvē par sargeņģeli, izsakot viņai sirsnīgu pateicību un paužot lepnumu par viņas rīcību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm