tv3.lv

Dusmu uzplūdā jaunietis uz svešas automašīnas ieskrāpē lamuvārdus

No vandaļa nedarbiem pamatīgi cieta kādas sievietes īpašums, vieglais auto, kas bija novietots stāvēšanai ceļmalā vienā no daudzdzīvokļu namu pagalmiem. Dusmu uzplūdā gados jauns pārkāpējs, ar akmeņiem metot, izdemolēja spēkratu un ieskrāpēja uz tās lamuvārdus, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Emmas ielā dzīvojošie dzirdēto dīvaino troksni nama pagalmā sākotnēji neuztvēra nopietni, klauvējienu skaņa bija līdzīga, it kā kāds sistu ko smagu pret metālu. Skaņām nemitējoties, bet atkārtojoties ar vēl lielāku jaudu, apkārtējie nolēma palūkoties pa logu. Pamanīts jauns vīrietis, kas ilgi un dikti demolēja kādu ceļmalā stāvošu ”Volvo” spēkratu. Pie trakotāja tūlīt pat steidzās apskādētās mašīnas saimniece, paralēli notiekošo jezgu filmējot.

Jaunā vīrieša frāze par to, ka demolētā automašīna nepieder sievietei, vienlaikus norāda gan uz to, ka notiekošais nav tvaika nolaišana uz nejaušu objektu, bet gan mērķtiecīga rīcība, iespējams atriebība, tikai šķietami pārkāpējs sajaucis spēkratus.

Saprotot to, ka tiešām skandalētājs negrasās iesākto pārtraukt, spēkrata saimniece izsauca policiju. Visticamāk, dzirdot sievietes sarunu ar likumsargiem, pārkāpējs pārtrauca demolēt, taču savas performances noslēgumā nolēma izkrāsot braucamrīka stiklus, ieskrāpējot lāmuvārdus, tad, nesagaidot policijas ierašanos, devās nezināmā virzienā. Atbraukušie inspektori piefiksēja bojājumus, pieņemts arī videomateriāls un iesniegums. Šodien kameras priekšā par notikušo mašīnas īpašniece gan runāt nevēlējās.

“Es vēl viņam pateicu, lai iet prom no šejienes. Viņš atgriezās. Agresīvi, jā. Atmeta roku un aizgāja prom. Iepriekš es viņu neesmu redzējis,” stāsta vietējais iedzīvotājs.

“Mums uz ceļa stāv daudz vienādu mašīnu, varbūt tiešām sajauca mašīnu. Varbūt,” norāda kāda vietējā iedzīvotāja.

Kaimiņi nelaimīgo sievieti raksturo kā pavisam mierīgu.

Ar saviem pārdzīvojumiem sieviete ir dalījusies sociālajos tīklos, lai lietotāji palīdzētu identificēt pārkāpēju. Likumsargi ziņo, ka šodien dauzoņa jau ir noskaidrots: “Saistībā ar šo gadījumu Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknī ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas – par svešas mantas tīšu bojāšanu. Iespējamās vainīgās personas identitāte ir noskaidrota, un šobrīd notiek pirmstiesas izmeklēšana.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Naudas sods, piespiedu darbi un brīvības atņemšana līdz diviem gadiem ir tas, ko paredz Krimināllikums par šādu pārkāpumu. Vīrieša motīvi pagaidām tiek turēti noslēpumā.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm