tv3.lv

“Es taču varu izpausties.” Agresīva sieviete Pārdaugavā uzbrūk policistam

Jebkurai uzdzīvei ir savas robežas, tāpat arī apkārtējiem ļaudīm, kuri spiesti klausīties skaļas bļaustīšanās sava nama pagalmā, ir savs pacietības līmenis. Pievakarē Torņakalnā, vietējiem iedzīvotājiem apnīkot klausīties pārāk skaļo kompānijas bļaustīšanos, pieņemts lēmums izsaukt policiju.

Ļaužu bars kādā iekšpagalmā zem nojumes lietoja grādīgus dzērienus, sarunājās paaugstinātos toņos, bet vienā mirklī pat teju sakāvās. Konflikts neeskalējās, jo norādītāja adresē ieradās patruļpolicisti. No sastaptajiem skaidrā neatradās neviens, taču izskatās, ka policistu klātbūtnē vīriešu agresija puslīdz norima.

Ar vīriešiem tika veiktas pārrunas, un to laikā viņi nomierinājās, savukārt viena no kompānijā esošajām sievietēm turpināja bļaustīties ar cieņu aizskarošiem izteicieniem un nereaģēja uz policijas aizrādījumiem: “Esmu tikko atbraukusi no ārzemēm. Es taču varu izpausties. Pilnā. Tikko no ārzemēm, un es izpaudīšos šitai [cenzēts] policijai, par visu ko vien var. Lai viņi [cenzēts] aizrijas.”

Cita kompānijā esošā sieviete tikmēr metās virsū policistam, ieķērās formastērpā, skrāpēja seju, tāpat arī norāva ķermeņa kameru un saplēsa atstarojošo vesti.

Iesēdināta dienesta transportā, sieviete turpināja sist pa spēkrata durvīm, kliegt un nekādi negribēja sadarboties ar likumsargiem, proti, attiecās nosaukt personas datus. Kamēr visiem citiem skaļas kompānijas dalībniekiem bija ļauts doties mājās un izgulēt dzērumu, skandalētājai priekšā bija ceļš uz Valsts policijas iecirkni. Par sīko huligānismu pret aizturēto ir uzsākta lietvedība un piemērots naudas sods 250 eiro apmērā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm