tv3.lv

“Es tevi saplēsīšu!” Vīrietis sarīko skandālu pie bijušās dzīvesbiedres un konfliktē ar policiju

Nesen galvaspilsētas policisti devušies vizītē pie kādas daudzbērnu māmiņas, kura lūgusi likumsargu palīdzību, lai tie no viņas dzīvokļa pavada prom agresīvu bijušo dzīvesbiedru.

2021. gada 6. janvārī 21:05

6. janvārī īsi pirms plkst. 3.00 naktī Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Daugavgrīvu, kur pie kādas sievietes ieradies bijušais dzīvesbiedrs un sācis skandalēties. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā policijas auto patruļa, kura notikuma vietā sastapa vīrieti, kurš arī sarunās ar policijas darbiniekiem izturējās agresīvi. Pēc aicinājumiem pamest dzīvokli viņš kategoriski atteicās to darīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Agresīvais vīrietis ļoti uzstājīgi vēlējās palikt dzīvoklī. Notikušajā iesaistījās vēl viens izsaucējas nepilngadīgais bērns, kurš paņēma sešus gadus veco bērnu, un policisti, lietojot fizisku spēku, pavadīja vīrieti ārā no dzīvokļa.

Taču arī kāpņu telpā aizturētais nav spējis ne uz mirkli atslābt, un viņa roku un kāju vicināšana beigusies ar to, ka policistiem pret pārkāpēju nācies lietot elektrošoka pistoli. Taču jāteic, ka tā spējusi aizturēto apklusināt tikai uz mirkli, un jau policijas busiņā “trādirīdis” turpinājies.

Izvērtējot visas vakara gaitā vīrieša veiktās darbības, tika pieņemts lēmums uzsākt vienu administratīvā pārkāpuma procesu par emocionālu un fizisku vardarbību pret bērniem, kā arī otru par nepakļaušanos policistu likumīgajām prasībām. Jāpiebilst, ka šajā situācijā tika pārkāpts arī par ciemošanos vienas mājsaimniecības ietvaros, līdz ar to policisti izvērtēs arī šo apstākli.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm