tv3.lv

“Es veikalā esmu nomaldījusies vairākas reizes!” Bērni atklāti runā par savu drošību

Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai 1. jūnijā kanāls LNT aizsāk iniciatīvu #SvešuBērnuNav, kuras ietvaros aktualizēs dažādus bērnu drošības jautājumus, kā arī mudinās sabiedrību aktīvi iesaistīties situācijās, kad tiek apdraudēta bērna drošība vai dzīvība.

2018. gada 1. jūnijā 17:26

Labklājības ministrijas veiktajā kvantitatīvajā pētījumā “Sabiedrības informētība par bērnu drošības jautājumiem” rezultāti ir patiešām iepriecinoši. Piemēram, uz jautājumu: vai jūs zināt, kā rīkoties situācijā, ja bērns ir noklīdis, vai apmaldījies, atbildes no vecāku puses ir viennozīmīgs – jā! Taču realitāte ir pilnīgi cita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Runājot par bērnu pazušanas gadījumiem, 2017. gada laikā meklēšanā izziņoti 520 bērni, kas ir divas reizes vairāk nekā 2016. gadā.

Savukārt 2017. gadā ceļu satiksmes negadījumos bojā gājuši septiņi bērni, ievainoti turpat 800, turklāt lielākā daļa – 555 – no tiem ir bijuši bērni vecumā līdz 14 gadiem.

Taču jau iepriekš minētā pētījumā, uz jautājumu: Vai jūs zināt, kā rīkoties situācijā, ka pret bērnu izturas vardarbīgi, atbildes tika izteiktas, precīzāk – 89% vecāku, uz šo jautājumu atbildēja pozitīvi – jā!

Bet kā domā paši bērni? Par to vairāk uzzini TVPlay sagatavotajā video augstāk!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm