tv3.lv

“Esmu kaila, man viss krekls saplēsts…” Konflikta laikā Bolderājā no varmākas rokas cieš sieviete un viņas dēls

Pirmdien Bolderājā risinājušies nepatīkami notikumi – tur skanējuši kliedzieni un bērnu raudas, un uz kādu namu Tekstilnieku ielā vienlaikus traukušās vairākas policijas ekipāžas. 

2018. gada 22. maijā 20:41

Šķiet, Bolderājā mītošos ļaudis ir krietni vien grūtāk kā pārsteigt vai pārbiedēt, taču pirmdienas vakarā atskanējis izsaukums, kas licis noprast, ka zvanītāja, kura caur logu bija izdzirdējusi bērnu raudas, nejoko, un situācija patiesi ir bīstama. Kāda garāmgājēja bija redzējusi, ka vienā no dzīvokļiem notiek vardarbīgs konflikts un uz to nosūtītas divas policijas ekipāžas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī inspektoriem nācies sacelt kājās visu māju, kāds no kaimiņiem tomēr sadzirdējis policistu klauvējienus, un vīri iekļuvuši kāpņu telpā, bet vēl mirkli vēlāk arī miteklī, kurā vēl tik tikko bija risinājies konflikts.

Notikuma vietā tika konstatēts, ka sievietes draugs esot iespēris viņas 12 gadus vecajam dēlam ar kāju pa vēderu. Arī pati sieviete bija cietusi konfliktā un to redzēja arī viņas divi bērni, kuriem ir trīs un viens gads. Ierodoties notikuma vietā, mediķi konstatēja, ka cietušajam zēnam nepieciešama medicīniska izmeklēšana, un viņš tika nogādāts slimnīcā.

Ķīviņā cietusī trīs bērnu māmiņa, kura pēc mediķu apskates gan atteicās no tālākas došanās uz slimnīcu, policistu klātbūtnē sapakojusi savas un bērnu mantas, lai dotos prom no varmākas.

“Viņa burtiski lidoja pa šejieni. Es klauvējos pie loga, lai bērns, kaut logu atver. Būtu ielīdusi iekšā, bet viņš nelaida nevienu klāt. Viņš bērnu pacēla, tā no grīdas… Un nevienu nelaida klāt. Es jau skrēju ap māju,” par notikušo stāsta aculieciniece.

Sieviete ar diviem bērniem nogādāta krīzes centrā, bet, ņemot vērā, ka viņa tajā dienā lietojusi alkoholu, uzņemšana tika atteikta un pēcāk viņa tika nogādāta pie draudzenes Bolderājā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņa par šo incidentu nodota Bāriņtiesai, Pašvaldības policijas bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, kā arī Valsts policijai, kas izvērtēs, kāds sods sagaida varmāku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm