tv3.lv

“Gadiem tas ir, mēs visi ciešam!” Iedzīvotāji spiesti paciest gājēju celiņu neapskaužamā stāvoklī

Galvaspilsētas iedzīvotāji Juglā gadiem ilgi piecietuši Mārkalnes ielas gājēju celiņa neapskaužamo stāvokli. Starp viņiem ir arī kāda 80 gadus veca sieviete, kura, redzot, kā neērtā ietve traucē pārvietoties jaunajām māmiņām, nolēmusi problēmu aktualizēt.

2020. gada 16. septembrī 21:43

Almas kundze Mārkalnes ielā Juglā dzīvo jau 36 gadus. Pensionāre savās ikdienas darīšanās dodas ar kājām. Laika gaitā gājēju ietve, kas ved, piemēram, uz un no veikala, kļuvusi par grūti pārvaramu šķērsli. Alma novērojusi, ka bojātās ietves dēļ kāda jauna māmiņa ar ratiņiem nespēja nokļūt tur, kur vēlējās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viss ir aizbiris ar smiltīm, ietve šaura, mašīnas brauc viena pēc otras… Gadiem tas ir, mēs visi ciešam. Desmitiem, simtiem cilvēku to izjūtam katru dienu,” stāsta Alma.

Alma stāsta, ka neērtībās, visticamāk, vainojams ir grants uzbērums, kas izveidots tieši gar ietvi. Būvdarbu veicēji šeit sagāzuši smiltis un nav nodrošinājuši pienācīgu barjeru, kas tām liegtu birt, kur pagadās.

Ar jautājumu par ietves stāvokli Mārkalnes ielā vērsāmies Rīgas domes Satiksmes departamentā, kas problēmu komentēja rakstveidā. Viņi atbild, ka tuvākajā laikā situācija tiks nedaudz uzlabota, bet uz jaunu gājēju celiņu Juglas iedzīvotāji tomēr nevar cerēt.

“Ikdienas uzturēšanas dienests, lai uzlabotu pārvietošanos gājējiem pa Mārkalnes ielu, veiks ietves seguma lokālus uzlabojumus. Lai pilnībā izbūvētu drošas un mūsdienu prasībām atbilstošas ietves, nepieciešama ielas pilnīga pārbūve. Tuvākajā laikā šādi būtiski pārbūves darbi nav plānoti,” informē Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm