Galvaspilsētas policisti gaišā dienas laikā dzen pēdas kādam Covid‑19 slimniekam

Galvaspilsētas policisti gaišā dienas laikā dzinuši pēdas kādam Covid-19 slimniekam, kurš bez ārstu ziņas bija pametis slimnīcu, vēsta “Degpunktā”.

2021. gada 5. maijā 22:13

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Vidzemes pārvaldes pārstāvis Juris Inkins stāsta, ka 1. maijā, plkst. 13.00 RPP tika saņemta informācija, ka no Infektoloģijas centra stacionāra bija aizgājis 43 gadus vecs Covid-19 slimnieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņa par notikušo nodota visām Mežciemā, Purvciemā, Teikā un tuvējā apkaimē strādājošajam policijas patruļām, un drīz vien meklējumi vainagojušies panākumiem, kad Teikā, Lielvārdes ielā, pamanīts kāds aprakstam atbilstošs kungs.

RPP Vidzemes pārvaldes pārstāvis stāsta, ka, uzrunājot vīrieti un noskaidrojot viņa personību, tika noskaidrots, ka viņš ir atstājis infektoloģijas slimnīcu.

Šādu soli vīrietis skaidrojis ar neizturamiem apstākļiem un neizskaidrojamām bailēm palikt slimnīcā.

“Es nobijos. Nezinu [no kā]. Man vienkārši sākās panika un viss. Vienkārši, nereāla panika. Es viss, līdz pēdējam sēdēju, sēdēju, bet tad viens tur izrāva katetru, viņam sāka tecēt asinis. Tās asinis un viss, es sapratu, ka mājās,” teica vīrietis.

Sazinoties ar infektoloģijas centra darbiniekiem, RPP noskaidroja, ka vīrieti nav nepieciešams obligāti vest uz slimnīcu un vīrietis ģimenes ārstu uzraudzībā var turpināt ārstēties savā dzīvesvietā. Veicot pārrunas ar vīrieti, noskaidrots, ka sabiedriskās vietās viņš nav pabijis, kā arī nav kontaktējies ne ar vienu personu. Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus, vīrietis nogādāts viņa dzīvesvietā, kā arī viņam izskaidrota pašizolācijas nepieciešamība.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm