Garnadzis Juglā apzog “BMW”

27. janvārī 22:20

Juglā, daudzdzīvokļu mājas teritorijā Kvēles ielā, kāds ļaundaris noskatīja “BMW” markas transportlīdzekli un ķērās pie “darba”. Zaglis noskrūvēja automašīnas stūri un nesmādēja arī salonā atstāto darba apģērbu, ko aiznesa kopā ar spēkrata detaļām, vēsta “Degpunktā”.

Kāds garnadzis Juglā, Kvēles ielā, naktī no 24. uz 25. janvāri uzdarbojās, apzogot piektās sērijas “BMW”. Tas radījis pamatīgas galvassāpes diviem jauniešiem, Alisei un Danielam, kas tagad palikuši ar nebraucamu auto.

Apzagtā auto īpašniece Alise stāsta, ka no rīta atnākuši līdz auto, skatās nav lampu, tālāk – logs izsists, paņemta stūre, lampas, atslēgu komplekts, darba drēbes, SOS podziņa.

Automašīnai nebija KASKO apdrošināšanas, un zaudējumi jāsedz pašiem. Tie ir aptuveni 2000 eiro.

Brīnums, kādēļ apzagta viņu mašīna, lai gan blakus stāvējuši dārgāki spēkrati.

Zādzība, visticamāk, pastrādāta ap diviem vai trijiem naktī, kad tiek izslēgts ielu apgaismojums, spriež Alise un Daniels.

Apzagtais auto bija novietots Kvēles ielas 24. nama pagalmā. Ja kāds ir manījis ko aizdomīgu vai jums ir pieejami video ieraksti no apkaimes novērošanas kamerām vai videoreģistratoriem, lūgums ziņot policijai pa tālruni: 110 vai zvanīt Alisei pa tālr.: 27885907.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm