tv3.lv

Vēlējās izbaudīt ziemas priekus! Cienījama vecuma kungs noslīcina savu “BMW”

Ceturtdien, 21. janvārī, no rīta līdz pat tumsai Bukultos, Garkalnes novadā, intensīvi strādāja ugunsdzēsēji glābēji, mēģinot izvilkt krastā ezerā noslīkušu automašīnu “BMW” spēkratu. Glābšanas operācijā izaicinājumu netrūka.

2021. gada 21. janvārī 22:10

Satraucošas ziņas par kādu vieglo automašīnu, kas ielūzusi ledū, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests no aculieciniekiem saņēma vēlā vakarā. Tobrīd galvenais uzdevums glābējiem bija pārbaudīt, vai ir apdraudētas cilvēku dzīvības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īsā laika posmā ugunsdzēsēji kopā un ūdenslīdējiem sasniedza Lielo Baltezeru no Bukultu puses. Cilvēka glābšanas darbi nebija nepieciešami, jo spēkrata vadītājs paspēja saviem spēkiem izkāpt no grimstošā auto un sasniegt krastu. Noslīkušais braucamrīks bija piektās sērijas “BMW”, taču vadītājs bija aptuveni 60 gadus vecs vīrietis, kurš acīmredzot gribēja izbaudīt ziemas priekus.

Izvilkt automašīnu, kas bija tik tālu no krasta, nebija viegls uzdevums. Glābēji atzina, ka nācās rūpīgi vērtēt un plānot ikvienu no glābšanas operācijas posmiem tā, lai nepakļautu riskam paši sevi.

Dzirdot motorzāģa trokšņus, kas skanēja, kamēr glābēji “BMW” spēkratam zāģēja ceļu uz krastu, pie ezera sanāca daudzi vietējie iedzīvotāji, kuri ar patiesu interesi vēroja notiekošo.

Par pārgalvīgu rīcību uz ūdens viedoklis bija arī zemledus makšķerniekiem, kurus nemaz nesamulsināja glābēju rosība tuvumā. Visi kā viens uzskata, ka ledus kārtas biezums cilvēka svaram ir drošs.

Īsi pirms plkst. 17.00 no ūdens iznira “BMW” jumts. Tiklīdz automašīnas vraks tika pilnībā izvilkts no ezera, ugunsdzēsēji devās prom un adresē ieradās policisti. Spēkrata saimniekam šis brauciens izmaksās prāvu naudas summu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm