Grīziņkalnā strīdu starp dzīvesbiedriem nākas izšķirt policijai

Pagājušajā naktī “Degpunktā” filmēšanas komanda kopā ar Latgales iecirkņa policijas darbiniekiem devās patruļas braucienā pa Rīgas ielām. Neilgi pēc sākuma atskanēja dispečera vēsts – Grīziņkalnā strīds starp mīlniekiem kļuvis neatrisināms, un piedzērušais vīrietis sācis lietot spēku.

Likumsargu ekipāžu satiekam desmitos vakarā un sākam darbu. Konkrētās patruļas atbildībā šonakt ir Rīgas centrs un Grīziņkalns. Tiklīdz esam izbraukuši no iecirkņa, tiek saņemts jau pirmais izsaukums uz sabiedriskā transporta pieturvietu Dzirnavu ielā. Tur kāds stipri iereibis vīrietis uzmācas garāmgājējiem un neliek mieru savai dzīvesbiedrei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete stāsta, ka viņas partneris piedzeras un neadekvāti uzvedas. Katru vakaru viņš piedzeras un viņai uzmācas.

Kā stāsta dzīvesbiedre, vīrieša izklaidīgā uzvedība kļuvusi par ikdienu. Viņasprāt, draugs iztērē pārlieku lielu naudas summu atkarības uzturēšanā. “Daudzi sūdzas, kāpēc viņa viņu nedzenot prom. Ticot viņam, bet nemainās. Garām alkohola veikalam, visticamāk, nevar paiet. Viņa pati nav saukusi policistus, līdzcilvēki izsaukuši saistībā ar vīrieša šausmīgo uzvedību,” viņa stāsta.

Likumsargi nolemj vīrieti aizturēt un nogādāt sociālajā centrā “Gaiziņš’”. Iereibušais gan šim lēmumam nepiekrīt.

“Tā tev arī vajadzēja. Tā tev vajag. Tā tev… vajadzēja. Paldies tev liels! Kur ir… ? Kuri ir… mana mīļotā? Tā tu arī gribēji!” risinās dialogs starp pāri.

Vīrietis pretojas likumsargiem kā vien spēj. Aizturēšanu apgrūtina arī tas, ka dzīvesbiedre emociju virpulī savu mīļoto kūda ar vārdiem.

“Tu pats esi vainīgs…! Kāpēc tu tā dari? Kāpēc tev tas ir vajadzīgs? Protams, tevi savāc, jo tu esi idiots. Debils vienkārši! Tu esi lupata! Kroplis! Iemācies uzvesties!” kliedz sieviete.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Beigu beigās vīrietis tomēr tiek nogādāts patversmē. Rīgas ielas ir klusas un mierīgas. Gadās pa kādam ēdienu piegādātājam, kuram tiek aizrādīts par neatļautu apstāšanos. Pēcāk tiek saņemts izsaukums par zaļajā zonā novietotu “Opel” automašīnu.

Katru nakti. Pa dienu nav, bet katru vakaru kā atbrauc no darba, tā to tur noliek. Tā arī mašīna katru nakti stāv.

Vadītājam tiek noformēts protokols, un tas atstāts uz vējstikla. Sods par šādu auto novietošanu ir no brīdinājuma līdz pat 350 eiro. Cilvēku ielās kļūst aizvien mazāk. Divos naktī atvadāmies no ekipāžas un dodamies prom. Likumsargi savu patruļu turpina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm