Grobiņā pie vīrieša atrod gandrīz 100 gramus amfetamīna pulvera un diazepāma tableti

Februāra vidū Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Grobiņā pie kāda vīrieša atrada narkotiskās vielas lielā apmērā, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

27. martā 16:20

Atrodot attiecīgās narkotiskās vielas lielā apmērā, izlemts kratīšanu viņa dzīvesvietā Liepājā, taču tur aizliegtās vielas netika atrastas. Kopumā pie vīrieša atrastas narkotiskās vielas lielā apmērā – 97,38 grami pulverveida vielas, kas satur amfetamīnu, kā arī viena tablete, kas satur psihotropu vielu diazepāmu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt, ja tas izdarīts ar narkotiskajām vielām lielā apmērā.

Savukārt par tabletes glabāšanu, kas satur diazepāmu tika uzsākts administratīvā pārkāpuma process par psihotropo vielu glabāšanu nelielā apmērā bez ārsta izsniegtas zāļu receptes.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policijā norāda, ka tā informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti, gluži kā šajā gadījumā, Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Valsts policija atgādina – nevienu personu neuzskata par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā nepierāda likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm