Huligānu pieķeršanai Rīgas policistiem talkā nāk “mobilās” videonovērošanas kameras

Galvaspilsētas policijas kameras neatrodas tikai pašā pilsētas centrā un dažos īpaši izvēlētos rajonos. Jau labu laiku policistu rīcībā ir arī vairākas pārvietojamas iekārtas, kuru izvietojums ik pa brīdim tiek mainīts.

2019. gada 21. novembrī 21:23

Pirms pāris dienām viena no šādām “mobilajām” kamerām piefiksējusi huligānu sirojumus Jūrmalas gatvē. Domājams, ka puišeļi tobrīd pat nespēja iedomāties, ka kāds tobrīd vēro viņu rosīšanos tumsā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Videonovērošanas centra darbinieki kamerās pamanīja kādas divas personas, kas apzīmēja stāvēšanai novietotu furgonu. Uz notikuma vietu nosūtīta pašvaldības policijas ekipāža, un drīz vien abi jaunekļi aizturēti.

Sastopoties ar abiem huligāniem, gaisā vēl bija jūtama krāsas smaka, turklāt pie viena no aizturētajiem atrasts arī ķēpājumu radīšanā izmantotais krāsas baloniņš. Protams, ka šādā situācijā attaisnoties bijis pilnīgi bezjēdzīgi.

Pārbaudes laika atklājās, ka viens no puišiem nav sasniedzis 16 gadu vecumu, lai pēc plkst.22.00 atrastos ārā bez vecāku klātbūtnes. Otrs jaunietis bijis pilngadīgs.

Likumsargi fiksējuši abu veikumu un sazinājušies ar nepilngadīgā vecākiem. Puika nodots vecākiem, bet ziņa par šo notikumu tiks nodota bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai. Tāpat tuvākajā laikā tiks izlemts arī tas, kāds sods abiem pienāksies par pamestā auto bojāšanu, kā arī vai veikums ir administratīvas pārkāpums, vai šī lieta tālāk jānodod Valsts policijas darbiniekiem.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm