Iereibis pārgalvis bez biksēm pieķerts braucam sānslīdē

2022. gada 6. decembrī 22:20

Nu jau katru dienu pie soda par braukšanu sānslīdē saņem vairāki automašīnu šoferi. Ropažu novadā bīstamo izklaidi piekopa divi iereibuši autovadītāji, no kuriem viens nezināmu iemeslu dēļ bija devies izbraucienā bez biksēm, vēsta “Degpunktā”.

Ropažu novada pašvaldības policija aizturējusi vairākus likumpārkāpējus, kas bija sēdušies pie auto stūres reibumā, kā arī veikuši apzinātas sānslīdes. Vienā gadījumā autovadītājs atzina pats, ka ir lietojis alkoholu un neiebilda pret iepūšanu tā dēvētajā trubiņā.

Ropažu novada  pašvaldības policijas Operatīvās vadības centra priekšnieks Sandis Gedominskis pastāstīja, ka policijas darbinieki uz viena no vietējiem autoceļiem pamanīja “BMW”, kas veica apzinātas sānslīdes jeb zīmēja tautā sauktos “virtuļus” vienā no krustojumiem, auto apturēts, pēc kā vadītājs atzina, ka lietojis alkoholu – dzēris alu.

Pēc mirkļa vadītājs nosauca savus personas datus un izteica pavisam savādu lūgumu – dot viņam iespēju aizbraukt līdz Silakrogam uzvilkt bikses. Tas gan viņam liegts, ņemot vērā viņa kondīciju – reibumā auto nedrīkst vadīt.

Šajā gadījumā vadītājam alkometrs uzrādīja 1,6 promiles izelpā un par automašīnas vadīšanas faktu ir uzsākts kriminālprocess.

Savukārt kādā citā gadījumā vadītājs reibumā izklaidējās tirdzniecības centra stāvlaukumā, taču šofera darbībās pamanīja rajonā patrulējošā policijas ekipāža. Likumsargi piebrauca pie automašīnas un lūdza vadītāju apstāties. Arī viņš bija dzēris.

Aicinām autovadītājus būt prātīgiem un izklaides ar saviem auto rīkot tam paredzētās vietās, protams, skaidrā prātā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm