Iļģuciemā nodeg šķūnīši

Naktī 55 kvadrātmetru platībā dega šķūnīši Iļģuciemā. Telpām cauri stiepās gāzes vads, tādēļ ugunsdzēsējiem nācās kārtīgi pasvīst. Aizdegšanās iemesli šobrīd nav zināmi, taču iedzīvotāju aizdomas krīt uz nelūgtiem viesiem.

Operatīvo dienestu zilās bākugunis un liesmas kā pašā elles centrā. Šādus sajūtu pilnus skatos naktī piedzīvoja Reņģes ielas iedzīvotāji, kuri iznāca uz ielām vērot degošos šķūnīšus.

Vietējais iedzīvotājs stāsta, ka, ieraugot ugunsgrēku, izsaukti glābēji.

Vietējā stāsta – bijusi gatava iet ārā no mājas un neatgriezties.

Šoks, ka šķūnīši aizdegušies nakts melnumā, esot bijis visiem. Taču vietējos māc atvieglojums, ka vismaz sadedzis nav nekas vērtīgs. No šķūņiem vietējie atteikušies, nebija vajadzīgi. Vēlējās, lai tos nojauc, bet neviens to nedarīja. Vietējais pieļauj, ka šķūnī varēja atrasties grabažas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vietējie pieļauj iespēju, ka aizdegšanas ir saistīta ar nelūgtajiem visiem, kuri piemājas teritorija uzturas jau gadu gadiem.

Vietējais iedzīvotājs saka, ka tur periodiski dzīvoja bezpajumtnieki, iespējams, kāds no tiem bija ar svecēm vai sērkociņiem neuzmanīgi rīkojies. Jau kādus 20 gadus vietējiem esot šī problēma.

Savukārt glābēji par visu blakus esošo infrastruktūru cīnījās vairāk nekā trīs stundas. Galu galā izdeguši ir tikai šķūnīši, kuru atliekas vēl šorīt rotāja daudzdzīvokļu mājas iekšpagalmu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm