Imantā vīrietis, iespējams, alkohola reibumā pārkrīt pāri kāpņutelpas margām un iet bojā

Traģisks nelaimes gadījums vakar noticis Imantā. Kāds 49 gadus vecs vīrietis izgājis no sava dzīvokļa un pārkritis pāri margām. Glābēju darbu apgrūtināja koplietošanas telpā atstātās mantas.

Pēc plkst. 20 vienā no kāpņutelpām Slokas ielā 179 sacēlās liela kņada. Kāda sieviete skraidīja pa stāviem un zvanīja pie kaimiņu durvīm, lai noskaidrotu, kam pieder apputējušie un ilgi nekustinātie divriteņi koridorā. Tie bija pieslēgti pirmajā stāvā netālu no ieejas.

“Bija tā, ka mēs ar vīru skatījāmies televizoru un kāds zvanīja pie durvīm. Kaimiņiene pirmā redzēja, ka viņš tur guļ. Mēs neko nedzirdējām,” stāsta kaimiņiene.

Lejā starp kāpnēm un sienu savainots gulēja otrā stāva kaimiņš. Viņš bija pārkritis pāri margām. Bieži vien vīrietis manīts, lietojot alkoholu, tādēļ vietējie pieļauj, ka nelaimes gadījums noticis tieši reibuma dēļ.

“Cik es sapratu, tas notika dzērumā. Viņš laikam gāja nodot pudeles,” min kaimiņiene.

Velosipēdi traucēja uz negadījuma vietu izsauktajiem mediķiem nekavējoties sniegt cietušajam palīdzību. Vīrieša māte bija tā, kas mēģināja sadabūt rokā riteņu īpašniekus, lai nebūtu jānovilcina laiks līdz adresē ierodas ugunsdzēsēji glābēji.

“Šie riteņi šeit stāv pusgadu, bija jāsauc darbinieks, lai noņem. Es nezinu, kā cilvēki viņus te tur. Dakteris nevarēja uzreiz tikt. Šoferis cēla to ārsti pāri. Diagnoze bija, ka no tāda kritiena dzīvs nevar palikt. Tā nav pirmā reize mūsu mājā,” stāsta bojāgājušā māte.

Divriteņi šodien vēl joprojām atrodas kāpņutelpā. Atbildīgie dienesti aicina pievērst uzmanību koplietošanas telpām, lai attiecīgās situācijās tajās novietotās mantas netraucētu operatīvajiem darbiniekiem strādāt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm