Incidents Jelgavā: aculiecinieki uzfilmējuši, ka naktskluba apsargs sit meiteni

Jelgavas iedzīvotāji naktī uz svētdienu pie naktskluba “Tonuss” ieejas durvīm redzēja, kā kluba apsargs uzbrūk 19 gadus vecai apmeklētājai. Policija uzsākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu konflikta iemeslu un kurš bijis kautiņa iniciators.

Sociālajā vietnē “Facebook” strauji izplatījies video no naktskluba “Tonuss” teritorijas. Aculiecinieku uzņemtajos kadros redzami nepatīkami skati ar fizisku vardarbību. Iestādes apsargs sit kādu 19 gadus vecu sievieti, kas kluba telpās atpūtās kopā ar saviem draugiem.

Video fiksēts konflikts pie kluba ieejas, taču publicēts arī materiāls no iestādes iekštelpu novērošanas kamerām. Tajos redzams, ka nesaskaņas starp apmeklētāju un darbinieku radušās jau iepriekš. Meitene, iespējams, alkohola reibumā provocējusi apsargu, kamēr viņas draugi centušies jauno sievieti noturēt ar rokām. Policija ir informēta par konfliktu un uzsākusi izmeklēšanu.

“Šī meitene, 2003. gadā dzimusi jauniete, vērsās pilsētas slimnīcā ar sūdzībām par to, ka apsargs ir viņu piekāvis kluba teritorijā. Tika izsaukta policija un uzsākts administratīvā pārkāpuma process par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu. Lietas ietvaros noteikti tiks izvērtēta arī šīs jaunietes uzvedība,” skaidro Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Aiga Jansone.

Mediķi izvērtēs sievietes ievainojumu smaguma pakāpi un informēs policiju. Piemērotais sods var tikt izvērtēts, daļēji balstoties uz ārstu atzinumu. “Ja ekspertīzē [tiks konstatēts, ka], šie nav maznozīmīgi miesas bojājumi, kas paredz administratīvo atbildību, pret personu tiek uzsākts kriminālprocess, kurš attiecīgi tiek izmeklēts, vērtēts krimināllikuma ietvaros. (..) Vai nav arī viņas rīcībā tomēr saskatāms šis administratīvais pārkāpums,” norāda Valsts policijas pārstāve.

Ja policija procesu virzīs, traktējot ievainojumus kā maznozīmīgus, kluba apsargam draud naudas sods no 210 līdz 500 eiro apmērā. “Tonusa” vadība komentēt atgadījumu nevēlas, bet telefonsarunā piebilst, ka konfliktā iesaistītais darbinieks ir atbrīvots no darba.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu