tv3.lv

Incidents Juglā: apjukusi sieviete pa logu izmet savu iedzīvi un nonāk Tvaika ielā

Juglas ielas 21. nama iedzīvotāji jau ilgstoši spiesti paciest piektajā stāvā dzīvojošu 31 gadu vecu sievieti, kas pazaudējusi saikni ar realitāti. Ja līdz šim nopietnus fiziskus draudus kaimiņiene neradīja, tad pirms pāris dienām notika kas tāds, kas lika saukt visus drošības un kārtības dienestus. Pa logu lidojušas dažnedažādas mantas. Izskatījies, ka sieviete ar sadzīves priekšmetiem apzināti mēģinājusi trāpīt kādai pie ēkas novietotai automašīnai, norāda iedzīvotāji.

Pirmo reizi policija atbraukusi un noplātījusi rokas, jo dzīvoklī likumsargi netika ielaisti. Inspektoriem aizbraucot ālēšanās turpinājusies un uz atkārtotu izsaukumu dienesti bija gatavi reaģēt stingri. Talkā nākuši arī ugunsdzēsēji, kuri iekļuvuši dzīvoklī pa piektā stāva logu.

Tuvākie kaimiņi teic, ka pie neadekvātās iemītnieces reizēm nākuši ciemiņi. Iespējams, lietotas narkotikas. Un puķu podi trepēs sisti jau iepriekš. “Daudz bija atkritumu, tāda sajūta, ka bija arī labas lietas, sasists podiņš un laba puķe, tas viss bija kāpņu telpā. Prasījām, lai novāc. Nē, nē, nekādīgi,” stāsta kāda mājas iedzīvotāja.

Apjukusī sieviete regulāri kliegusi uz kaimiņiem, ka cilvēkiem jādzīvo laukos, nevis pilsētā un ka visi ir sistēmas vergi. Bet visvairāk viņai traucējuši sētnieka lāpstas trokšņi. Tos viņa piektajā stāvā dzirdējusi itin labi.

Valsts policijā saka – lai arī aizturētā iepriekš ir nonākusi likumsargu redzeslokā, šobrīd nekāda lietvedība par notikušo nav uzsākta un sieviete ievietota Tvaika ielas stacionārā. Reālākais kā ar šādu kaimiņieni cīnīties ir lūgt dzīvokļa īpašnieku lauzt īres līgumu. Tas gan rada lielu iespējamību, ka neadekvātā sieviete kļūs par nejauku kaimiņu kādā citā mājā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm