tv3.lv

Izmantojot aizdedzē atstātās atslēgas, jaunietis Bauskā nozog auto

Pirms nedēļas, izmantojot aizdedzē atstātās atslēgas, kāds jaunietis Bauskā nozadzis automašīnu, informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

2021. gada 2. jūnijā 17:05

Pagājušās nedēļas trešdienā 1988. gadā dzimis vīrietis pie savas darbavietas Bauskā atstāja automašīnu “Volkswagen Passat”, no aizdedzes neizņemot atslēgas. 2005. gadā dzimis jaunietis vēlāk likumsargiem apgalvoja, ka viņš vēlējies pavizināties ar automašīnu, tāpēc nolēmis izmantot izdevību un ar minēto transportlīdzekli devies apciemot savus paziņas Rundāles novada Svitenes ciemā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svitenē dzīvojošais vīrieša paziņa pamanīja automašīnu un sazvanīja 1988. gadā dzimušo auto saimnieku, kurš izsauca policiju. Notikuma vietā pirmā ieradās Rundāles pašvaldības policija, bet vēlāk – arī VP amatpersonas.

Jaunietis tika aizturēts, bet transportlīdzeklis atgriezts tā likumīgajam īpašniekam.

Pašlaik jaunietim ir piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Viņš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess saskaņā ar Krimināllikuma 175.panta trešo daļu par transportlīdzekļa zādzību. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

VP izsaka pateicību Rundāles novada pašvaldības policijai par veiksmīgo sadarbību, kā arī vīrietim, kurš nekavējoties reaģēja aizdomīgajā situācijā un sazinājās ar savu paziņu.

Tāpat policija atgādina, – lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un lieliem materiālajiem zaudējumiem nekad nedrīkst atstāt automašīnas atslēgas transportlīdzeklī, piemēram, priekšējā glabāšanas nodalījumā vai aizdedzē. Tāpat nepieciešams vienmēr aizslēgt automašīnu, arī privātmājas pagalmā, garāžā vai apsargātā autostāvvietā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm