tv3.lv

Izmeklētas malu malas, “pārķemmēti” meži, bet bez rezultāta! Māsa lūdz palīdzību pazudušā brāļa meklēšanā

Vangažu apkārtnē jau vairākas dienas pēc kārtas pastiprināti patrulē policija un brīvprātīgie “pārķemmē” mežu slēptākos nostūrus, meklējot bezvēsts pazudušu vīrieti. Viņa tuvinieki ir izmisuši un lūdz palīdzību.

Otrdienas rītā no savām mājām Vangažos izgāja 46 gadus vecais Oļegs Filatovs un nepārnāca. Tuvinieki izmeklēja malu malas, līdz tika pieņemts lēmums talkā saukt policistus un brīvprātīgos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es ļoti gribu pateikties ikvienam, sākot ar Valsts policiju, pašvaldību policiju, arī visiem draugiem un paziņām, kas vēlu vakarā atbrauca… Īpašs paldies “Bezvests.lv”, kas visu nakti meklē,” saka pazudušā Oļega māsa Margarita.

Lai arī atbalsta Margaritai pēdējās dienās nav trūcis, bez plašākas auditorijas piesaistes šoreiz nevar iztikt. Sieviete lūdz “Degpunktā” skatītājus palīdzēt sameklēt pazudušo brāli, kurš jau dažus gadus ir pirmās grupas invalīds.

Cerot uz labām ziņām, Margarita kopā ar dēlu tagad Vangažu, Ādažu, Garkalnes un tuvākajā apkaimē izplata brāļa fotogrāfiju, bet pēdējo reizi videokameras Oļegu fiksējušas kādā Vangažu veikalā. Vīrietis otrdienas rītā tur pagrozījies un aizgājis.

Informāciju, kas var palīdzēt noskaidrot vismaz virzienu, kādā devies Oļegs, var sniegt Margaritai pa tālruni 28287490 vai policijai pa tālruni 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm