Izsēdināts iereibis pasažieris ar alus pudeli izsit autobusam stiklu!

Otrajos Ziemassvētkos Bieriņos savdabīgi izcēlies kāds manāmi iereibis sabiedriskā transporta pasažieris. Alkstot atriebties autobusa šoferim par neplānotu izsēdināšanu pieturā, kungs transportlīdzekļa virzienā svieda pustukšu alus pudeli.

2017. gada 28. decembrī 15:28

26.decembrī neilgi pēc pulksten 18 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Bieriņos, kur kāds agresīvs sabiedriskā transporta pasažieris autobusam izsitis ieejas durvīm stiklu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policistiem, ierodoties notikuma vietā, autobusa vadītājs pastāstīja, ka viens no pasažieriem sāka uzvesties neadekvāti, tāpēc viņu izsēdināja vienā no pieturām. Vīrietim šāds brauciena pavērsiens nepatika, tāpēc jau pēc brīža viņš ar alus pudeli meta pa sabiedriskā transporta ieejas durvīm. Sitiena rezultātā durvīm izbira stikli.

Drīz pēc tam uz notikuma vietu atbrauca apsardzes darbinieki, kuri pārkāpēju aizturēja un gaidīja kārtībsargu ierašanos. Manāmi iereibušais pārkāpējs nosauca savus personas datus, pēc kā viņu nogādāja Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm