Izvilka ieroci un nošāvās – kafejnīcā Zolitūdē gaišā dienas laikā publiski pašnāvību izdara vīrietis

Pirmdien Zolitūdē kādā diennakts bārā ap plkst. 13.00 dienā iegriezās aptuveni 50 gadus vecs vīrietis. Apmeklētājs kādu brīdi pakavējās pie kafejnīcas galdiņiem un tad izdarīja ko šausminošu. Vīrietis izvilka šaujamieroci un padarīja sev galu, kamēr telpās joprojām atradās bāra darbinieces.

2019. gada 13. augustā 20:44

Diennakts kafejnīcu Paula Lejiņa ielā Zolitūdes iedzīvotāji pazīst labi. Tā atrodas starp vairākām daudzdzīvokļu ēkām, un vietējie stāsta, ka daudzi šeit mēdz iegriezties paēst vai arī iedzert kādu grādīgu dzērienu. Īsi pirms plkst. 13.00 ap bāru sākās uztraukta rosība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ieradās policija un ātrās palīdzības brigāde, kas ilgstoši dežurēja pie kafejnīcas durvīm. Informācijas par notikušo trūka, un apkārtējie sāka cits citu izprašņāt.

Blakus kafejnīcai ik dienu strādā kāda sieviete, kas pārdod svaigus augļus un dārzeņus. Pārdevēja pie kases stāvēja jau no paša rīta, taču nedzirdēja neko aizdomīgu. Lai noskaidrotu, kas noticis, viņa devās pie likumsargiem.

“Es policistiem prasīju: kas šeit noticis? Viņi teica, ka tur nošāvies vīrietis,” notikumus atstāsta pārdevēja. Vietējie stāsta, ka mediķi notikuma vietā neuzkavējās ilgi, jo mirušajam nekādi nespēja palīdzēt. Sākotnēji nebija skaidrs, vai vīrietis gāja bojā no kāda ļaundara rokas, vai atņēma dzīvību sev pats.

“Es pirms 15 minūtēm braucu no darba, sāku te spraukties cauri, redzu, ka mašīna stāv ar kaut kādu zārku. Pārdevēja saka, ka nošāvies aptuveni 50 gadus vecs vīrietis tieši kafejnīcā. Jau no paša rīta. (DP: Viņš tur strādāja?) Nē, apmeklētājs,” teic iedzīvotāja.

Pēc pāris stundām ieradās apbedīšanas biroja darbinieki un iznesa svešinieka mirstīgās atliekas. Likumsargi stāsta, ka, aptaujājot kafejnīcas darbinieces, noskaidrojās, ka vīrietim patiešām neviens nav uzbrucis un arī aizdomās turamo par slepkavību pagaidām nav. Nozīmētajās ekspertīzēs tiks noskaidrota arī izmantotā šaujamieroča marka, modelis un marķējums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijas rīcībā esošā informācija neliecina par to, ka būtu noticis noziedzīgs nodarījums, taču, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, kā šādos gadījumos ierasts, ir uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 13. nodaļas, tātad par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību.

Plašāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm