“Ja tevi vecene pasūta…” Saniknots vīrietis izdemolē mīļotās automašīnu

Sestdienas, 17. augusta, pievakarē mediķiem nācās lūgt policijas palīdzību. Ierodoties kādā izsaukumā Eduarda Smiļģa ielā, dakteri tur sastapuši manāmi agresīvu, asinīm noplūdušu jaunekli. Viņš plikām rokām bija pamatīgi apstrādājis ielas malā novietotu automašīnu “Volkswagen”, – izsitis tam vairākus stiklus un lukturus.

2019. gada 20. augustā 21:22

Neatkarīgi no tā, ka “klients” nebūt nevēlējās sadarboties, dakteriem jau bija izdevies pārsiet asiņojošās rokas, taču no tālākas sadarbības viņš pilnībā atteicies, līdz ar to automātiski kļuva par policijas “klientu”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vaicāts, kādēļ sasitis automašīnu, vīrietis atbildējis, ka tā piederot viņam. Kā iemeslu viņš minēja to, ka viņu pametusi mīļotā.

Ieskatoties policijas datubāzēs, atklājies, ka sasistais “Volkswagen” nemaz nepieder jauneklim, bet gan uzticēts tai pašai draudzenei, uz kuru viņš tā noskaities.

Neilgi pēc šā atklājuma notikuma vietā ieradusies arī kāda sieviete, kura atklājusi, ka dzīvo kaimiņos skandalētājiem. Viņa iepriekš bija dzirdējusi par strīdu un, redzot, ka vīrietis acīmredzamā alkohola reibumā ierāpjas auto, atņēmusi viņam aizdedzes atslēgas, cenšoties viņu glābt no kādām lielākām nepatikšanām. Drīz vien sekojis dusmu uzplūds, un atskanējusi stiklu šķinda.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm