tv3.lv

Jandāliņa pasta nodaļā Inčukalnā likvidēšanai policijai nākas izmantot pat elektrošoka pistoli

Sabiedriskā ēkā – vietējā pasta nodaļā – Inčukalnā noticis incidents, kura likvidēšanai policistiem pat nācies izmantot elektrošoka pistoli, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2021. gada 21. aprīlī 23:20

Darbdienas rītā Inčukalna policisti devušies uz vietējo pasta nodaļu, kurā esot redzēts kāds neadekvāts vīrietis. Viņa nesaprotamie stāsti un cīņas ar neredzamiem pretiniekiem darījušas apkārtējos bažīgus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz policistu jautājumu, kas notiek, vīrietis atbildējis: “Koronavīruss.” Likumsargiem mēģinot tikt skaidrībā, kas ar to domāts, uz jautājumu, vai Covid-19 ir sastaptajam, viņš atbildējis apstiprinoši, pēc kā aicināts doties likumsargiem līdzi un uzrādīt dokumentus.

Tā kā jaunais vīrietis jau iepriekš bija nonācis policistu redzeslokā, policijas darbinieki nojauta, ka šeit varētu būt darbiņš ārstiem. Tādēļ policisti aicinājuši visai mierīgo vīrieti iekāpt patruļauto un nedaudz uzgaidīt, ko aizturētais labprātīgi arī izdarījis. Savukārt inspektors uz notikuma vietu izsaucis Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Reģionālās pašvaldības policijas Inčukalna nodaļas priekšnieks Māris Jurēvics stāsta, ka brīdi vēlāk, kad policijas darbinieks atvēra transportlīdzekļa durvis, lai pajautātu, vai personai viss ir kārtībā un kā cilvēks jūtas, persona pēkšņi izlēca no transportlīdzekļa un metās policijas darbiniekam virsū, nogrūda policistu gar zemi un centās viņu žņaugt. Uz notikušo reaģējusi otra policijas darbiniece, kura, pamanot kolēģim draudošās briesmas, steigšus atskrēja uz notikuma vietu un brīdināja, ka pret kolēģim uzbrukušo vīrieti tiks lietota elektrošoka pistole.

Sāpīgais elektrības trieciens “neitralizējis” agresīvo uzbrucēju, pēc kā viņš tika saslēgts rokudzelžos un iesēdināts atpakaļ patruļauto. Kad notikuma vietā ieradušies mediķi, vīrietis nodots viņu rokās, taču policisti lūgti sekot līdzi uz slimnīcu. Vispirms aizturētais nonācis ķirurgu rokās, kas izņēmuši elektrošoka izšautās zondes, bet pēc tam viņš tika nogādāts Tvaika ielā.

Tiks izvērtēta personas rīcībspēja, vai personas apzinās savas darbības, vai tas ir slimības iemesls. Tālāk jau jālemj ārstiem, vai šāda persona drīkst atrasties sabiedrībā vai ne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm