tv3.lv

Jau otro reizi nedēļas laikā – Iļģuciemā iereibusi grūtniece sarīko skandālu mājas kāpņutelpā

Tikai pirms pāris dienām “Degpunktā” varēja redzēt stāstu par kādu apreibušu grūtnieci un ģimenes skandālu, kurā gaidībās esošā sieviete bijusi iesaistīta. Sievietes dzīvesbiedrs viņai bija nozadzis, narkotiku atkarības ārstēšanā nepieciešamo metadonu. Ir pagājušas tikai pāris dienas un likuma sargi no jauna devušies uz šo pašu namu un arī šajā reizē, pie tās pašas ģimenes. 

2019. gada 22. martā 21:40

Šī ir jau otrā reize nedēļas laikā, kad kārtības sargi ver šī daudzdzīvokļu nama durvis Iļģuciemā. Arī pagājušajā reizē, vīri devušies uz tieši to pašu augšstāva mitekli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Narkotiku dēļ Iļģuciemā izceļas vardarbīgs ģimenes konflikts

Šoreiz izsaucēji stāstīja, ka viena no dzīvokļa iemītniecēm ir pamatīgi iereibusi, viņas dzīvesbiedrs atteicies ielaist viņu miteklī un tāpēc viņa sarīkojusi skandālu kāpņutelpā. Ierodoties notikuma vietā šī informācija apstiprinājās.

Tā kā policijas izsaucēji bija skaidrā, bet no kāpņu telpā sastaptās sievietes bija jūtams spēcīgs alkohola smārds, vīri noskaidrojuši visus lietas apstākļus, nolēmuši, ka topošajai māmiņai būs jādodas līdzi uz policijas iecirkni. Tomēr, brīdī kad kāpņu telpā iestājies klusums un iedzīvotāji varējuši doties pie miera, policistu darbs ar aizturēto tikai sākās.

Vakara turpinājumā, sieviete nonākusi iecirknī, kurp izsaukti mediķi, tad papildus pārbaudēm nogādāta slimnīcā, bet vēlāk, aizvesta arī uz medicīnisko ekspertīzi, kur fiksēts viņas apreibums. “Tūres” noslēgumā, apzinoties, ka sieviete tomēr ir grūtniece, policisti aizturēto nogādājuši viņas deklarētajā dzīvesvietā.

Ņemot vērā, ka šo dzīvokli policijai sanāk “apciemot” diezgan bieži, likumsargi turpinās darbā iesaistīt arī sociālo dienestu un nepieciešamības gadījumā arī bāriņtiesu. Tāpēc sagaidāms, ka šī ģimene arī turpmāk būs zem operatīvo dienestu lupas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm