tv3.lv

Jaunieši Vecrīgā uzņem nepiedienīgu foto un saņem iespaidīgu sodu – kopsummā 900 eiro

Vecrīgas video kamerām izdevies iemūžināt visai neparastu mirkli –  kāda diezgan kupla jauniešu kompānija nolēmusi atzīmēt vakara jautro atpūtu, nofotografējoties ar plikiem dibeniem.

2018. gada 10. aprīlī 20:41

Kad bariņš sagatavojies, viens no jaunekļiem novietojis telefonu uz blakus esošās mājas fasādes un tad, iekārtojies atbilstoši nodomātajai kompozīcijai, izslienot savu pliko pēcpusi gaisā. Tiklīdz nozibsnījusi zibspuldze, ziņa par notiekošo sasniegusi Centra pārvaldes darbiniekus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī policistiem, uzklausot videocentra kolēģu teikto, nebija ne mazāko šaubu par to, ka apturēta pareizā kompānija, jaunieši izdzirdot, ka sods par šādu nodarījumu var sasniegt pat 500 eiro, spītīgi liegušies, ka būtu ko pārkāpuši.

Drīz vien policisti parūpējas par to, lai jaunieši varētu noskatīties video materiālus, un tad katram no iesaistītajiem noformējuši protokolu par sīko huligānismu, kas nu būs par piemiņu no vētrainās nakts. Šis foto kopumā izrādījies visai dārgs prieks, jo deviņu soda kvīšu kopsumma sasniegusi precīzi 900 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm