tv3.lv

Jauns notikuma pavērsiens lietā par naktskluba apsarga piekauto meiteni Jelgavā

Pirms mēneša TV3 raidījums “Degpunktā” vēstīja par kautiņu pie naktskluba “Tonuss”, Jelgavā. Toreiz iestādes apsargs izmantoja piparu gāzi un dūres, lai atturētu kādu 19 gadus vecu meiteni no kluba apmeklēšanas. Vardarbību nofilmēja aculiecinieki. Tika uzsākta administratīvā pārbaude pret apsargu, taču medicīniskās ekspertīzes rezultāti noteica, ka meitenei pēc kautiņa fiziski nekas nekait.

“Ekspertīze secināja, ka nav nodarīti nekādi miesas bojājumi. Apsargs piparu gāzi nepūta meitenei acīs, bet ar atstatumu, līdz ar to iedarbība nav tik liela, lai nodarītu bojājumu redzei,” skaidro policijā.

Izmeklēšanas laikā policija noskaidroja arī konflikta iemeslu jeb kas noticis aptuveni stundu iepriekš, pirms no kabatas tika izvilkts piparu gāzes baloniņš. Izrādās, meitene esot provocējusi apsargu, taču tas tāpat likuma priekšā neattaisno vīrieša reakciju un vardarbīgās metodes kārtības ieviešanai.

“Kompānija, ar kuru kopā bija jauniete, devās ik pa laikam ārā no kluba un atgriezās. Naktssargs pamanīja, ka ar katru reizi kompānija atgriežas iereibušāka. Apsargs brīdināja, ka neielaidīs viņus. Novērtējot uzvedību, apsargs nolēma meiteni neielaist. Viņa sāka apspļaudīt durvis un apsargu,” norāda policijā.

Lietas izskatīšana nebeigsies ar pirmā nozīmētā administratīvā pārkāpuma procesa beigām. Šobrīd tiek lemts par abu kautiņā iesaistīto cilvēku atbildību, proti, arī piekautās meitenes rīcība tiek traktēta kā pretlikumīga, par ko pienākas sods.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm