tv3.lv

Jelgavā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks

Jelgavā, 2. līnijā, likvidēts trešdienas vakarā izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kur ugunsliesmas noliktavas, saimniecības un dzīvojamo ēkas bija apņēmušas 1500 kvadrātmetru platībā, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

2021. gada 22. aprīlī 11:13

Izsaukumu glābēji saņēma plkst. 20.46.

Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg noliktavas tipa ēka 450 kvadrātmetru platībā, saimniecības ēka 350 kvadrātmetru platībā, septiņi koki, dzīvojamās mājas plastmasas dekoratīvais apmetums 20 kvadrātmetru platībā, laiva, divas izjauktas automašīnas, kā arī sausā zāle 200 kvadrātmetru platībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopējā degšanas platība bija 1050 kvadrātmetru.

Glābējiem izdevās no liesmām nosargāt divas blakus esošās dzīvojamās mājas.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējies viens cilvēks.

Jau naktī šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Trešdien glābēji arī devās uz Iecavu, kur dzīvojamā mājā bija nostrādājis dūmu detektors. Iekļūstot vienā no dzīvokļiem, glābēji konstatēja, ka virtuvē uz plīts ir piededzis ēdiens, radot nelielu sadūmojumu, kā rezultātā bija nostrādājis dūmu detektors.

No sadūmotā dzīvokļa ugunsdzēsēji izglāba vienu cilvēku, kurš tika nodots mediķiem. Visticamāk, ka tieši pateicoties dūmu detektoram, kura skaņu sadzirdēja kaimiņi un zvanīja uz vienoto ārkārtas izsaukumu palīdzības tālruņa numuru, šim notikumam nebija traģiskas sekas.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 93 izsaukumus – 65 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā divu meža ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm