tv3.lv

Jelgavas novadā auto vilcienā ieskrējis bojātu bremžu dēļ

Negadījums Jelgavas novadā, kur trešdien vieglā automašīna uz dzelzceļa pārbrauktuves ieskrēja braucošā vilciena sastāvā, noticis bojātas automašīnas bremžu sistēmas dēļ, informēja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

16. jūnijā 15:00

Negadījums notika ap plkst. 17.20 Jelgavas novada Līvbērzes pagastā uz autoceļa Dobele-Jelgava.

Tā šoferis vīrietis ar automašīnu “Chrysler Grand Voyager” no Viesturciema puses tuvojās Tušķu dzelzceļa pārbrauktuvei, kas bija slēgta un pie kuras jau bija apstājušās vairākas automašīnas, lai palaistu vilcienu. Transportlīdzekļa bremzes nenostrādāja un neļāva vadītājam apturēt automašīnu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai neietriektos automašīnu kolonnā, kas bija apstājusies pirms pārbrauktuves, 1977. gadā dzimušais vīrietis iebrauca kreisajā braukšanas joslā, aizķēra nolaisto aizsargbarjeru, to nolaužot, un izraisīja sadursmi ar dīzeļvilciena sastāvu, un trieciena rezultātā iebrauca grāvī.

Automašīnā atradās arī 2014.gadā dzimis zēns.

Notikuma vietā ieradās mediķi, tomēr negadījumā iesaistītie no mediķu apskates atteicās. Vēlāk autovadītājs kopā ar zēnu devās uz ārstniecības iestādi, tomēr stacionēšana nebija nepieciešama.

Kā informēja Kalniņa, pārbaudē alkohola reibumu šoferim nekonstatēja. Autovadītājs skaidroja, ka viņš bijis ceļā, lai veiktu transportlīdzekļa valsts tehnisko apskati. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots 55 eiro naudas sods.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm