tv3.lv

Jelgavnieki sašutuši: būvnieki pēc rakšanas darbiem atstāj aiz sevis “kara lauku”

Nav patīkami, kad pie mājām dienu un nakti strādnieki kaut ko rok un lauž, vēl jo vairāk tad, ja netiek pienācīgi izskaidrots, kas un kā tiek darīts un kādos termiņos viss būs gatavs. Ar kanalizācijas būvnieku vienaldzīgo attieksmi pret apkārtējiem saskārušies vairāki Jelgavas iedzīvotāji. Turklāt tagad racēji pazuduši, atstājot aiz sevis tranšejas kā kara laukā.

2019. gada 18. oktobrī 21:51

Pie “Degpunktā” komandas ar līgumu palīdzēt vērsās jelgavniece Dzintra, kura dzīvo privātmāju rajonā, Dobeles šosejas pusē. Kundze jau pusotru nedēļu cīnās ar strādniekiem, kas nebrīdinot ieņēmuši sievietes nama apkaimi un pie pensionāres sliekšņa pieveduši ekskavatorus un citu smago tehniku, un izrakuši teju visu augsni un bruģi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ko jūs darīsiet? Viņš saka – zāģēsim. Neko jūs nezāģēsiet, ne manu ābeli, ne koku. Gribu redzēt jūsu priekšnieku,” saka vietējā iedzīvotāja.

Aprunājoties ar būvdarbu vadītāju, Dzintra uzzināja, ka paralēli viņas teritorijai tiek veikti iepriekš plānoti un ar vietējo pašvaldību saskaņoti caurules montāžās darbi. Dzintra uztraucas, kā notekgrāvis, kas atrodas pie kundzes mājām, remontdarbu rezultātā, tiks aizbērts ar smiltīm un lietainos laika Apstākļos vai kad iestāsies ziema, tAjā krāsies ūdens kas nopludinās pensionāres māju.

Remontdarbus minētajā adresē veic uzņēmums “Ostas celtnieks”, pēc SIA “Jelgavas ūdens” pasūtījuma. Mēs sazinājāmies ar firmas “Ostas celtnieks” pārstāvjiem un pieprasījām pieejamo informāciju par būvdarbiem Dobeles šosejā. Firmas pārstāvji apstiprina, ka adresē pašreiz notiek kanalizācijas ūdensvada nomaiņa, kas tiks pabeigta oktobra beigās. Turklāt, Dzintrai tiešām neesot par ko uztraukties un tuvākajā laikā strādnieki atbrīvošot grāvi no smiltīm un infrastruktūra pie kundzes mājām tiks atjaunota. Mēs savukārt pavērosim, vai solījumi tiek pildīti.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm