Juglā aiztur vīrieti par tuvošanās aizlieguma pārkāpšanu

Juglā aizturēts kāds jauns vīrietis par tuvošanās aizlieguma pārkāpšanu, informēja Valsts policijā (VP).

2022. gada 7. decembrī 17:37

Svētdien, 4. decembrī, plkst. 15.30 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu, ka Juglā kāda daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī kaimiņi skaļi konfliktē. Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Vidzemes pārvaldes ekipāža.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi kāpņutelpā sastapa kaimiņus, kuri paskaidroja, ka tuvējā dzīvoklī atrodas mazgadīgi bērni, kā arī no dzīvokļa regulāri dzirdami konflikti.

Pieklauvējot pie norādītā dzīvokļa durvīm, tās atvēra jauna sieviete, kura likumsargus ieaicināja telpās.

Likumsargi vienā no istabām pamanīja divus pusgadu vecus zīdaiņus, savukārt virtuvē sēdēja divi jauni vīrieši, kuri smēķēja pie atvērta loga. Tāpat dzīvoklī atradās gados vecāka sieviete, kura teica, ka esot abu jauno vīriešu māte. Noskaidrojās, ka viens no vīriešiem ir jaunās sievietes dzīvesbiedrs un otrs – viņa brālis.

Jaunie vīrieši, ieraugot likumsargus, manāmā alkohola reibumā kļuva agresīvi – sāka izrunāties ar cieņu aizskarošiem vārdiem un centās izdzīt policistus no dzīvokļa.

Sarunas laikā jaunā sieviete skaidroja, ka viss esot kārtībā un personas, kas atrodas dzīvoklī, atnākušas ciemos, taču ar bērnu tēvu viņa kopā nedzīvojot. Tomēr, pārbaudot personu datus, noskaidrojās, ka jaunās sievietes dzīvesbiedram tiesa noteikusi aizliegumu tuvoties viņai un viņas dzīvesvietai, bet vīrietis, pārkāpjot tiesas lēmumu, ne tikai ilgstoši uzturas dzīvoklī, bet pat uzaicinājis ciemos māti un brāli.

Uz jautājumu, kādēļ tiek pārkāpts tiesas lēmums, sieviete apgalvoja, ka šis vīrietis viņai palīdzot finansiāli, tādēļ nevarot viņu izdzīt no dzīvesvietas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apskatot dzīvokli, tajā bija apmierinoši apstākļi – zīdaiņi bija tīri un dzīvespriecīgi, kā arī sarunas laikā nekas neliecināja, ka bērnu māte būtu lietojusi alkoholu.

Ņemot vērā aizliegumu tuvoties sievietei un viņas dzīvesvietai, jaunais vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijas iecirknī turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm