Kanālā Rīgā ielūzušais vīrietis neesot spējis paskaidrot, kā nonāca uz ledus

27. janvārī 22:20

Kādam tūristam ekskursija pa Rīgas ielām nakts laikā gandrīz beidzās letāli – vīrietis acīmredzot nenovērtēja laikapstākļus un nolēma pastaigāties pa pilsētas kanāla ledu Rīgas centrā, vēsta “Degpunktā”.

Nakts aizsegā Rīgas pašvaldības policijas darbinieki sadzirdēja palīgā saucienus angļu valodā. Likumsargi devās apsekot kanāla malu pie Latvijas Nacionālā teātra. Atklājās, ka kāds tūrists ir ielūzis ledū un paša spēkiem nespēj izkļūt no ūdens.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Ērika Verze stāsta, ka viens no policistiem pasniedza vīrietim pretī steku, lai viņš varētu tam pieķerties un tad viņš izvilkts laukā no ūdens.

24 gadus vecais tūrists bija stirpā alkohola reibumā un nespēja paskaidrot, kā nonāca uz ledus. Vīrietis nekavējoties tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kuri pieņēma lēmumu cietušo nogādāt slimnīcā.

Likumsargi atgādina, ka kopš pagājušās nedēļas atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus ir aizliegts.

Ērika Verze
Rīgas pašvaldības policijas pārstāve

“Ielūzušajam vīrietim paveicās, ka likumsargi bija tuvumā un sadzirdēja viņa palīgā saucienus, jo apkārtnē neviena cita cilvēka naktī nebija. Ilgāka uzturēšanās ledainajā ūdenī varēja beigties arī letāli.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm