Ķekavā lietus ūdeņi appludina kāpņu telpu nesen renovētā mājā

Kad ieguldīta ievērojama nauda mājas renovācijā, gribas cerēt, ka jaunās sienas un griesti iekštelpās tādas arī paliks vēl vismaz dažus gadus, taču kādā daudzdzīvokļu namā Ķekavā iedzīvotāju sapnis pārvērtās murgā, jo spēcīga lietus laikā kāpņu telpā sāka gāzties ūdens.

Dažiem Ķekavas iedzīvotājiem, kas mitinās Gaismas ielas 19. nama 7. korpusā, trešdienas lietainais rīts sācies skraidot ar lupatām, spaiņiem un slotām pa kāpņu telpu. Mājā, kas renovēta pirms dažiem mēnešiem, plīsusi kāda no notekcaurulēm. Viss ūdens, kas sakrājies uz jumta, sācis tecēt kāpņutelpā un pat nopludinājis pagrabu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nama iedzīvotāji par avārijas situāciju steiguši ziņot pārvaldniekam – uzņēmumam “Ķekavas nami”. Apsaimniekotājs nekavējoties reaģējis uz cilvēku zvaniem, un jau pēc dažam minūtēm adresē ieradušies santehniķi. Lai tiktu pie caurules un atrastu vietu, kur tā plīsusi, katrā no mājas stāviem meistariem nācies atlauzt dekoratīvo apšuvumu.

Pēc nepilnām divām stundām santehniķi problēmu novērsa. To sarunā ar raidījumu “Degpunktā” apstiprina arī “Ķekavas namu” pārstāvji. Uzņēmumā skaidro, ka problēma minētājā namā bijusi tieši lietus ūdens kanalizācijas sistēmas stiprinājumā, nekādas citas ūdens komunikācijas nav skartas.

Apsaimniekotājs precizē, ka nesen veiktā ēkas renovācijas procesa ietvaros bijuši nomainīti visi mājas stāvvadi un pārējas komunikācijas, izņemot jau minēto lietus ūdens noteku, – tā kalpojusi jau vairāk nekā 50 gadus. Kopsapulcē, ko vēl pirms renovācijas rīkojuši dzīvokļu īpašnieki, izskanējis piedāvājums arī par šī objekta nomaiņu, taču iniciatīva nav saņēmusi atbalstu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm