Ķengaragā vīrietis stiprā reibumā met spēļu zāles darbiniecei ar pudeli

Rīgā, Ķengaragā, aizturēts vīrietis, kurš četru promiļu reibumā metis ar pudeli spēļu zāles darbiniecei, informēja Valsts policija.

24. novembrī 13:23

15. novembrī policijā saņemta informācija par kādu vīrieti, kurš ieradies spēļu zālē Ķengaragā un veicis tur huligāniskas darbības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Todien kāds 1982. gadā dzimis vīrietis ieradās sporta bārā – spēļu zālē, kur nezināmu iemeslu dēļ metis līdzi paņemtu pudeli bārmenes – operatores virzienā. Sieviete no viņas virzienā raidītās pudeles izvairījās, taču tā trāpīja aizmugurē esošai vitrīnai, kurā atradās citas alkohola pudeles.

Vīrietis devās tālāk spēļu zālē iekšā, kur paklupa un nokrita, kā rezultātā tika sabojāta telpas siena. Vīrietis tobrīd atradās aptuveni četru promiļu stiprā alkohola reibumā.

Par vīrieša darbībām bārmene – operatore ziņoja apsardzes firmas darbiniekiem, kuri informēja par notiekošo Valsts policiju un devās uz minēto adresi.

Valsts policijas notikuma vietā aizturēja huligānu un nogādāja viņu policijas iecirknī.

Aizturētais vīrietis jau iepriekš vairākkārt ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida noziedzīgiem nodarījumiem, tostarp par mantiska rakstura noziegumiem, tajā skaitā zādzībām un huligānismu.

Policijā sākts kriminālprocess, un tiesa viņam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm