tv3.lv

“Ķermenis jau sācies sadalīties.” Glābēji Jēkabpilī kādā dzīvoklī atrod pirms vairākām dienām mirušu vīrieti

Jēkabpilī ugunsdzēsēji steigušies palīgā kādā daudzdzīvokļu mājā nelaimē nonākušai pensionārei. Viņa dažas dienas nogulējusi uz grīdas bezpalīdzīgā stāvoklī. Kundzes dzīvību izdevies glābt, pateicoties kaimiņiem, kuri aiz pensionāres durvīm sadzirdējuši aizdomīgas skaņas.

Ceturtdienas rītā pie piecstāvu mājas Jēkabpilī, Rīgas ielā, bijusi manāma pamatīga iedzīvotāju rosība, bet pēc mirkļa pie nama piebraukuši policisti, mediķi un ugunsdzēsēji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vienā no mājas ceturtā stāva dzīvokļiem bija dzirdama kāda cilvēka nesaprotama gārgšana un kaut kas līdzīgs saucieniem pēc palīdzības. Glābēji nebija vilcinājušies un pieņēmuši lēmumu izlauzt mitekļa durvis. Šoreiz ķeršanās “vērsim pie ragiem” attaisnojusies. Tikuši iekšā, vīri gaitenī uz grīdas atraduši gulošu sirmu kundzi. Viņa bijusi pie samaņas, bet nespējusi sakarīgi parunāt.

Uz ceturto stāvu pasaukti arī mediķi, kuri uzlikuši cietušo uz nestuvēm un aizveduši uz slimnīcu. Bet ar to nekas vēl nebija beidzies. Ugunsdzēsēji nolēmuši pārbaudīt pārējās mitekļa telpas un uzgājuši kaut ko pavisam negaidītu. Kādā istabā uz gultas gulējis miris vīrietis. Ārsti līķi apskatījuši un secinājuši, ka bojāgājušais gultā nogulējis vairākas dienas, jo ķermenis jau sācies sadalīties. Atradums pārsteidzis ne tikai operatīvos darbiniekus, bet arī kaimiņus, kuri pirms dažām dienām redzējuši abus pensionārus sveikus un veselus.

“Šorīt kaimiņiene teica, ka viņi pēdējās divas nedēļas atradušies alkohola reibumā. Kaut kas viņam tur esot bijis. Cik es biju dzirdējis, kad viņi attaisījuši durvis, tas opis gulējis gultā. Kaut kādas asinis esot bijušas un kaut kādi asi priekšmeti blakus. Līdz ar to kaut kas aizdomīgs tajā visā ir, bet kas tieši… nezinu. Te pēc tam izmeklētājs vēl divas stundas staigāja,” stāsta mājas iedzīvotājs Mareks.

Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros dzīvoklī savāktos pierādījumus likumsargi aizveduši uz iecirkni. Informāciju par atgadījumu Rīgas ielā raidījumam “Degpunktā” apstiprina arī Zemgales reģiona policijas pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece. Policijai šobrīd nav pamata uzskatīt, ka minētāja dzīvoklī noticis kāds noziegums. Pagaidām nekas neliecina, ka vīrietis būtu miris vardarbīgā nāvē. Ja informācija apstiprināsies, kriminālprocess tiks izbeigts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm