tv3.lv

Krāpnieks, tēlojot ieinteresētu pircēju, testa izbraucienā no pārdēvēja nozog moci

Rīgā, Ķengaragā, kāds vīrietis, tēlojot ieinteresētu pircēju, testa izbraucienā laikā no pārdēvēja nozog motociklu. Viņš noziegumam bija gatavojies, smalki izplānojot katru savu soli, kā iekarot moto īpašnieka uzcītību, vēsta “Degpunktā”.

Ar visai bezbailīgu un bezkaunīgu viltvārdi rīdziniekam Matīsam bija lemts sastapties vakar īsi pirms plkst. 20 .00 Aglonas ielā pie kāda angāra. Matīss vēlējās pārdot savu motociklu, 1996. gadā ražotu “BMW”. Viņš pats potenciālajam pircējam piedāvāja vietu un laiku, kur tikties un pārbaudīt tehniku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pircējs zvanīja, runāja pārsvarā krieviski, centās latviski. Viņš brauca ar sabiedrisko transportu, kas viņam prasīja ilgu laiku, jo laikam, cik es saprotu, viņš labi nepazina Rīgu. Atbrauca, paskatījās, viņš arī bija iepazinies ar informāciju par moci, skatījās, ka ir arī tādas pašas sērijas motocikli ar siksnām, tad viņš prasīja, kas labāks, kad bremzes mainītas, cik ilgi tehniskā apskate derīga, bija kaut ko apmēram apguvis par konkrēto moci,” stāsta Matīss, atminoties, ka pircējs bija tumšās drēbēs ģērbts, ar sejas masku, prasījis izmēģināt testa braucienu, atstājot Matīsam somu kā garantiju, ka atgriezīsies, bet aizlaidies.

Taču vīrietim ar testa izbraucienu pa teritoriju bija par maz, viņš pagrieza gāzes rokturi un aizlaidās nezināmā virzienā.

Jāpiebilst, ka noziegumam svešinieks bija gatavojies, jo pie Matīsa atstāta mugursoma, kas bija tāda kā garantija tam, ka pircējs nepazudīs. Visticamāk, arī soma bija zagta.

“Soma bija ar mantām, soma bija, visticamāk, zagta, jo tur bija iestumta veca, netīra sieviešu vējjaka, sulas paka un tamlīdzīgi sīkumi,” stāsta Matīss, apzinoties, ka kā ķīlu pirms testa izbrauciena vajadzēja paprasīt no vīrieša dokumentus, piemēram, transportlīdzekļa vadītāja apliecību vai naudu, taču to neizdarīja. Kad garnadzis “ar pilnu gāzi” aizbrauca, Matīss izsauca policiju.

Matīss atzīmē, ka policisti izsaukuma adresē ierādās ātri, pieņēma iesniegumu un izsludināja motociklu meklēšanā. Ar savu rūgto pieredzi vīrietis padalījās arī sociālajos tīklos cerībā atgūt savu “BMW” motociklu, taču pagaidām rezultātus tas nav devis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņas par konkrētā motocikla “BMW F 650” atrašanās vietu Matīss lūdz līdzcilvēkus nekavējoties nodot policijai, zvanot pa tālruņa numuru 110. Motocikls ir melns, ar spožu LED gaismu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm