tv3.lv

Kriminālpolicistam par plāniem piekukuļot kolēģi ar brendija pudeli piespriež nosacītu cietumsodu

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa kādam kriminālpolicistam par plāniem piekukuļot kolēģi ar brendija pudeli piespriedusi nosacītu cietumsodu, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.

2021. gada 21. aprīlī 15:44

2017. gada pavasarī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kāda iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas vecākajam inspektoram piezvanījis kāds cilvēks un pastāstījis, ka viņa brāli Maskavā ir aizturējusi policija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ņemot vērā minēto, brāļa advokātam ir nepieciešams raksturojums no deklarētās dzīvesvietas policijas iecirkņa, tostarp par to, vai brālim ir sodāmības.

Pēc šīs sarunas inspektors sazinājās ar citu kriminālpolicijas vecāko inspektoru un lūdza viņam uz policijas veidlapas sagatavot izziņu, kurā norādīts, ka Maskavā aizturētais vīrietis deklarējis dzīvesvietu Jūrmalā un kopš deklarēšanās brīža policijas redzeslokā nav nonācis, nekādus likumpārkāpumus nav izdarījis, kā arī šis cilvēks neatrodas konkrētā iecirkņa uzskaitē.

Saņemot apstiprinājumu par minētās izziņas sagatavošanu, abi policisti satikās kādā ātro uzkodu ēstuvē. Tikšanās laikā apsūdzētais likumsargs nolika inspektora priekšā uz galda polietilēna maisu, kurā atradās 0,7 litru pudele brendija. Pēc tam likumsargs paņēma minēto izziņu, pārrunāja sadzīviskas lietas un no notikuma vietas aizgāja.

Brendija vērtība tiesas spriedumā nav minēta.

Tiesa policistam piemēroja brīvības atņemšanu uz vienu gadu sešiem mēnešiem, atņemot tiesības ieņemt valsts amatpersonas amatus valsts un pašvaldības iestādēs un uzņēmumos uz diviem gadiem. Brīvības atņemšanas sods noteikts nosacīti ar pārbaudes laiku uz vienu gadu sešiem mēnešiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm