tv3.lv

Kuldīgā divu mazgadīgu bērnu mammai konstatētas gandrīz trīs promiles

Vakar, 1. septembrī, Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Kuldīgā, kādā īpašumā sieviete, būdama alkohola reibumā, nespēj parūpēties par saviem bērniem. Likumsargi ieradās notikuma vietā un konstatēja, ka sieviete atrodas acīmredzamā alkohola reibumā, grīļojās un ik pa laikam uzvedās agresīvi.

2. septembrī 15:43

Valsts policijas amatpersonas ieradās notikuma vietā un, pieejot pie īpašuma durvīm, bija dzirdams, ka dzīvoklī kāds atrodas, tāpēc likumsargi vairākkārt centās iekļūt dzīvoklī, lūdzot sievietei atvērt durvis, taču sieviete bija agresīvi noskaņota.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc vairākkārtējiem aicinājumiem atvērt durvis, sieviete beidzot ielaida likumsargus īpašumā. Tika veikta alkohola koncentrācija sievietes izelpā un konstatēts, ka viņa atradusies 2,79 promiļu reibumā. Dzīvoklī atradās divi mazgadīgi bērni.

Ņemot vērā to, ka šī ģimene jau iepriekš ir nonākusi policijas, sociālā dienesta un bāriņtiesas redzeslokā, tika sazvanīta bāriņtiesas pārstāve un kopīgi nolemts bērnus neatstāt pie sievietes, jo pie šāda reibuma stāvokļa sieviete nespēj par viņiem parūpēties, un bērni nevar justies droši. Lai pārbaudītu bērnu veselības stāvokli, likumsargi uz notikuma vietu izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri bērnus nogādāja slimnīcā, jo māte par viņiem nevar parūpēties.

Sievietei jau ir atņemtas aizgādības tiesības par vienu no vecākajiem bērniem. Šobrīd divi mazākie bērni atrodas drošā vidē un kompetentām iestādēm būs jālemj jautājums par bērnu likteni.

Valsts policija arī turpmāk aicina iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem un informēt par šādiem un līdzīgiem gadījumiem – ja rodas aizdomas, ka kādā ģimenē bērns netiek pienācīgi aprūpēts vai viņam draud citas briesmas. Policija uzsver, ka viens no vecāku atbildīgākajiem un svarīgākajiem uzdevumiem ir rūpēties par bērnu dzīvību un drošību!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm