tv3.lv

Lai glābtu nelaimē nonākušu sievieti Čiekrukalnā, policisti spiesti izgāzt dzīvokļa durvis

Pavisam nesen, policisti ierauti satraucošu notikumu virpulī un lai glābtu sievieti, bijuši spiesti pat izgāzt kāda dzīvokļa durvis.

2018. gada 24. martā 20:52

Nesen kāda galvaspilsētas iedzīvotāja zvans, par skaļu ķildu kādā kaimiņu miteklī, kārtības sargus aizvedis līdz daudzdzīvokļu nama kāpņu telpai Čiekurkalnā. Taču tur, vīri ierauti visai saspīlētā situācijā. Otrpus izsaucēja minētā dzīvokļa durvīm bijušas dzirdamas kādas sievietes skaļas raudas un saucieni pēc palīdzības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saprotot, ka viņas veselības vai dzīvība var būt apdraudēta, inspektori vēl reizi brīdina, ka gadījumā, ja durvis netiks labprātīgi atvērtas, viņi būs spiesti tās izlauzt. Vēl pārdesmit sekundes, neviens uz teikto nereaģē un vīri, nolemj rīkoties.

Aprunājoties ar dzīvoklī sastopamajiem ļaudīm atklājies, ka neviens īsti nezina, kādā veidā sievietei pārsista galva. Vien noskaidrojies, ka vairāki no sastaptajiem ir krietni iereibuši un ķilda sākusies par, it kā pazudušu maku.

Kā “Degpunktā” uzzināja Valsts policijas Ziemeļu iecirknī, likumsargi tik tiešām saņēmuši ziņu par asiņaino ķildu, taču pati cietusī pēc atbrīvošanas no slimnīcās nav vēlējusies rakstīt iesniegumu, kā arī atteikusies no tālākas sadarbības ar policistiem, līdz ar to, iecirknī pieņemts lēmums atteikt uzsākt kriminālprocesu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm