Laiks iet, bet ziņu joprojām nav: turpinās mīklaini pazudušo puišu Kristera un Helvija meklēšana

23 gadus vecais Kristers pazuda pirms nepilniem diviem mēnešiem – 7. decembrī. Jaunietis pēdējo reizi redzēts Zaķusalas krastmalā, un netiek izslēgta iespēja, ka Kristers varētu būt noslīcis Daugavā. Savukārt 20 vecais Helvijs pazuda Jaunā gada naktī, un arī viņš, iespējams, zaudēja dzīvību, iekrītot tajā pašā upē. Pagaidām abu puišu meklēšanas darbi ir apstājušies, jo ūdenslīdējiem darbu veikt traucē laikapstākļi.

Gada sākumā vēstīts par Helvija Kursīša mīklaino pazušanu. Ģimenes locekļi aprakstīja nakti, kad puisis devās uz Ķengaragu, bet nākamajā rītā nepārnāca mājās. Helvija mātei radās aizdomas, ka dēlam kāds uzbrucis.

Jaunieša meklēšanā iesaistījās brīvprātīgo organizācija “Bezvēsts.lv”, kuras darbiniekus uzrunāja Helvija ģimene, iesūtot pieteikuma anketu. Janvāra beigās tika pārmeklēts Daugavas krasts, darbā iesaistot ūdenslīdējus un kinologus.

Par spīti policijas un sabiedrības aktīvajai iesaistei, jaunieša atrašanās vieta joprojām nav zināma. Šobrīd Daugavā meklēšanu turpināt nevar – to aizkavē tehnikai nepateicīga gaisa temperatūra. Kad darbs atsāksies, organizācija uzrunās rīdziniekus ar lūgumu palīdzēt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm