tv3.lv

Lielvārdē garāžu kooperatīvā uzieta, iespējams, munīcijas glabātava; lietā iesaistās NBS un policija

Klusajā Mēness ielā, netālu no četrstāvu daudzdzīvokļu mājām, garāžu kooperatīvā pievakarē ieradās liels policijas ekipāžu skaits. Likumsargi iebrauca teritorijā un mērķtiecīgi apstājās pie vienām no garāžas durvīm. Dienesti telpās uzgāja veselu munīcijas arsenālu, neoficiālas ziņas liecina, ka ir atrastas granātas, patronas, lādiņi un citas sprāgstvielas. Pagaidām, ņemot vērā uzietā daudzumu un veidu, policisti smalki un detalizēti notikšo nekomentē.

“Ap plkst. 16.55 Valsts policijā tika saņemts izsaukums uz kādu adresi Lielvārdē, Ogres novadā, kur kādā garāžā konstatēta dažāda veida munīcija un, iespējams, sprādzienbīstami priekšmeti. Uz notikuma vietu izbrauca Valsts policijas amatpersonas, Ogres novada pašvaldības policija, kā arī tika izsaukti NBS speciālisti,” notikušo komentē Valsts policija.

Likumsargi neatklāj, vai arī ir kāds aizturēts un vai garāžas īpašnieks ir atrasts, kādi bija munīcijas glabāšanas nolūki un mērķi, proti, cilvēka aizraušanās ar sprāgstvielām un to kolekcionēšana jeb kas cits. Policijā gan skaidro, ka ir uzsākts kriminālprocess pēc panta par noziedzīgiem nodarījumiem pret vispārējo drošību un sabiedrisko kārtību. Atsavinātajai munīcijai ir nozīmētas ekspertīzes, un šobrīd turpinās izmeklēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm