tv3.lv

Liepājā aiztur vīrieti, kurš laupījis sirmgalvēm somiņas, pietuvojoties no mugurpuses

Valsts policijas (VP) amatpersonas uz aizdomu pamata par laupīšanu Liepājā aizturējušas vīrieti, kurš laupījis sirmgalvēm somiņas, pietuvojoties viņām no mugurpuses, informēja policijā.

2021. gada 20. janvārī 13:20

8. janvārī ap plkst. 13.00 VP saņemta informācija par to, ka Liepājā, Centrālkapos, Klaipēdas ielā, kādai sievietei no rokām tika izrauta somiņa, kurā atradās maks, telefons un citas mantas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt 12. janvārī ap plkst. 11.40 Liepājā, Sudrabu Edžus ielā, kāds vīrietis sievietei no rokām izrāva somiņu, kurā atradās mobilais tālrunis.

Abos gadījumos vīrietis laupīšanu veica, pietuvojoties sirmgalvēm no mugurpuses un somiņu izraušanas rezultātā sirmgalves nokrita uz zemes, gūstot miesas bojājumus.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu un, veicot operatīvās un izmeklēšanas darbības, 13. janvārī uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja kādu vīrieti. Likumsargi 14. janvārī vīrieti nogādāja tiesā, kur izteica prasību, lai viņam tiktu piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Tiesa šo prasību apmierināja, šobrīd uz izmeklēšanas laiku vīrietis atrodas apcietinājumā. Daļa nolaupīto mantu ir atgūtas un nodotas cietušajām.

Saskaņā ar Krimināllikumu par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm