tv3.lv

Liepājā uz ielas vakarā atrasta nepieskatīta maza meitene

Ceturtdienas vakarā Liepājā uz ielas atrasta nepieskatīta maza meitene, aģentūru LETA informēja vietējās pašvaldības pārstāve Agnese Mieme.

2019. gada 21. jūnijā 14:15

Pēc plkst. 20.00 policijas patruļu Raiņa un Jelgavas ielas krustojumā apturējis kāds pāris, ar kuriem kopā atradusies 2015. gadā dzimusī meitene. Vīrietis un sieviete paskaidrojuši, ka, ejot pa Raiņa ielu, ievērojuši meitenīti, vienu pastaigājamies pa ielu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bērns nespēja nosaukt savu vārdu, bet mācēja parādīt, kur dzīvo. Policijas darbinieki kopā ar meitenīti devušies viņas norādītajā virzienā.

Aizejot līdz norādītajai adresei, sastapti divi jaunieši, kuri paskaidroja, ka meitenīte ir viņu māsa. Kamēr jaunieši devušies sameklēt tēvu, pagalmā ieradusies meitenītes māte, kura paskaidroja, ka meitene esot bijusi kopā ar viņu, bet, kad esot uz brīdi novērsusies, meitenīte esot pazudusi no viņas redzesloka. Ar māti veiktas audzinoša rakstura pārrunas.

Divas stundas vēlāk policijā saņemts izsaukums uz Rojas ielu, kur automašīnā atradušies divi bērni, aptuveni divus un trīs gadus veci. Notikuma vietā pašvaldības policiju sagaidījusi zvanītāja un norādījusi uz automašīnu, kurā sēdējuši divi mazi bērni, bet no netālā pagalma iznācis pāris, paskaidrojot, ka mašīna ir viņu bērni.

Vīrietis paskaidrojis, ka esot uz pāris minūtēm aizgājuši pie paziņām pēc zemenēm bērniem. Ar personām uz vietas veiktas audzinoša rakstura pārrunas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm