tv3.lv

Logu sitējus meklēt slinkums – ģimene Baldonē sašutusi par policijas attieksmi

Cik lielas pūles jāpieliek, lai ieinteresētu kārtības sargus veikt izmeklēšanu pēc it kā nieka loga izdauzīšanas? Kāda ģimenes no Baldones panāca savu vien ar otro reizi, kad jau bija savākusi pierādījumus un atšifrējusi vainīgo.

2017. gada 9. jūnijā 20:45

Ausma kopā ar dēlu trešdienas naktī tēloju izmeklētājus policijas darbinieku vietā. Kāds gudrinieks nakts melnumā izdomāja ģimenes mājas logos lidināt akmeņus. Tā kā pirmais mēģinājums neizdevās tāds kā plānots, metējs nāca otrreiz un padarīja savu “darbu” līdz galam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēl kāds vainu pastiprinošs fakts iespējamajam loga skandētājam, ir viņa neapdomīgais zvans Ausmas dēlam īsi pēc sava varoņdarba izdarīšanas. Sieviete stāsta, ka vienam no ģimenes locekļiem ir neliels kašķis ar, viņasprāt, vainīgo personu. Iespējams, akmens stiklā bija kāds iebiedēšanas veids.

Pieliekot savas pūles, ģimene beidzot ieinteresēja policijas darbinieku, un nu ir cerība, ka vainīgajam būs jāatbild par savu rīcību. Kādēļ jau trešdienas naktī nevarēja ķerties vērsim pie ragiem, tas lai paliek uz kārtības sargu sirdsapziņas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm