tv3.lv

Lūdz palīdzību gandrīz nedēļu pazudušās Evelīnas meklēšanā

Pagājušās piektdienas, 12. augusta, rītā Evelīnas Auces ģimene saprata, ka kaut kas pavisam nav kārtībā. Sieviete nakts laikā bija pazudusi bez vēsts, mājās atstājot divus savus bērnus. Kas bija par iemeslu tumsā doties ārpus mājas, vai tas bijis apzināts lēmums, vai tomēr atgadījusies kāda nelaime, neviens līdz pat šodienai vēl nezina.

Pie Mazās Juglas šodien rosās ugunsdzēsēji glābēji, kuri jau trešo reizi ieradušie Salaspils pagastā, lai pārmeklētu upi. Meklēšanas darbi norit saistībā ar 33 gadus vecās Evelīnas Auces pazušanu.

“Notikuma vietā turpinās pazudušā cilvēka meklēšana. Tiek pārmeklēta upes akvatorija, izmantojot hidrotērpus, tiek apsekota upe. Iespējams, tiks izmantoti arī ūdenslīdēji,” skaidro VUGD.

Evelīna no savas dzīvesvietas izgāja piektdiena plkst. 1.00 naktī. Kopš tās dienas nevienam nav zināma viņas atrašanās vietā.

Meklēšanā piedalās arī policija ar droniem un pārbauda mežus un upes.

Pazušana ir visai mīklaina. Liktenīgajā naktī Evelīna mājās kopā bija ar savām atvasēm. Bērniem ir vien pieci un septiņi gadi. Atstājot mazos, personīgās mantas, telefonu mājās, sieviete naktī vienkārši izgaisa.

“Nākamajā dienā viņas mamma pamanīja, ka viņa nav mājās. Sazvanīja policiju un sāka meklēt. Viņa nevienam neko nebija teikusi vai rakstījusi,” stāsta Evelīnas draudzene Liene.

Liene Evelīnu satika divas dienas pirms pazušanas. Sieviete bijusi priecīga, aicinājusi draudzeni ciemos uz Saleniekiem. Sievietes tuvinieki ir cerību pilni Evelīnu atrast sveiku un veselu, nepieļaujot domu, ka meklēšanas darbi ūdenī nesīs rezultātus. Par laimi, šobrīd Mazā Juglas upe ir ļoti sekla. Ir saņemta informācija, ka Evelīnai līdzīga sieviete manīta Latgalē. Pagaidām gan šīs versijas nav apstiprinājušās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņai ir līdz muguras vidum brūni mati, arī tetovējumi – uz labās rokas rozā bantīte, uz kājas kaķa portrets, taurenis.

Šajās brīvdienās tuvinieki sanāks kopā un vēlreiz pārmeklēs tuvējo apkārti ap Evelīnas dzīvesvietu. Visi, kuri vēlas palīdzēt, aicināti ierasties plkst. 10.00.

Aicinām būt vērīgiem un, ja pamanāt Evelīnu vai jums ir zināma informācija, kas var sekmēt sievietes atrašanu, sazinieties ar likumsargiem zvanot 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm