tv3.lv

Māte stiprā reibumā nepasargā bērnus no iereibušā dzīvesbiedra agresijas

Rīgā policija konstatējusi gadījumu, kad māte stiprā alkohola reibumā nav pasargājusi savus bērnus no iedzēruša dzīvesbiedra neadekvātās uzvedības, informēja Rīgas pašvaldības policijā.

1. jūlijā 17:07

Neilgi pirms pusnakts 30. jūnijā Ķengaragā Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas nepilngadīgas meitenes, kura skaidroja, ka viņas mātes dzīvesbiedrs stiprā alkohola reibumā uzvedās neadekvāti un izrādīja agresiju pret vecāko brāli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargiem dzīvokļa durvis atvēra 14 gadus vecā meitene, kura skaidroja, – arī māte ir stiprā alkohola reibumā, nespējot piecelties no gultas un saprast apkārt notiekošo. Bija redzams, ka gan māte, gan mātes dzīvesbiedrs ir nedzirdīgi.

Ģimenē atradās trīs nepilngadīgi bērni un viens pilngadīgs jaunietis, pret kuru mātes dzīvesbiedrs izrādīja agresiju, vicinoties ar rokām.

Kārtības sargi, apskatot dzīvokli, konstatēja, ka tas ir piesmēķēts un netīrs. Virtuvē un istabās bija novērojama nekārtība ar izmētātām mantām. Policijas darbiniece jaunākajai meitai, kura bija vien sešus gadus veca, palūdza uzvilkt apakšbikses, taču meitene atzina, ka viņai nav nevienas tīras apakšbikses, ko uzvilkt. Mazā meitene bija ļoti aktīva un runīga un vairākkārt lūdza policijas darbiniekus aizvest viņus projām.

Notikuma vietā strādāja četri Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, kā arī tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kura, apskatot visas personas, tajā skaitā bērnus, nolēma, ka nevienam nav nepieciešama hospitalizācija.

Mātes dzīvesbiedrs uzvedās neadekvāti arī policijas darbinieku klātbūtnē, tādēļ kārtības sargi nolēma vīrieti aizturēt un nogādāt iecirknī. Savukārt bērni tika izņemti no ģimenes un nogādāti krīzes centrā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par notikušo informēta Rīgas bāriņtiesa, kā arī sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi – par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu un agresiju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm